MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Vykradená klubovna ryb. kroužku - prosba o pomoc

Kategorie: Všeobecné

Chtěl bych Vás, příznivce Petrova cechu jménem MO ČRS Český Těšín požádat o pomoc. V noci z 25.01. na 26.01.2008 byla vykradena klubovna našeho rybářského kroužku, dětí ve věku 10 až 15 let. Bylo ukradeno cca 28 rybářských prutů (převážně biče), navijáky, vezírky ad. Pachatel této hanebné krádeže doposud nebyl zjištěn. Pomožte nám, prosím v pátrání po pachateli. V případě podezřelé nabídky většího množství rybářského náčiní (větší množství bičů, viz příloha) informujte, prosím, MO Český Těšín, ev. na mé e-mailové adrese. Předem děkuji.

V případě, že by někdo zaregistroval podezřelou nabídku tohoto náčiní, prosím informovat na mé e-mailové adrese marmyr@seznam.cz, ev. telefonicky kontaktovat vedoucího rybářské mládeže, pana Miloše Drapu, tel. č. 737117504. Adresa ČRS MO Český Těšín, Frýdecká 6A, PSČ: 737 01.

Co se týče nabídky hmotné pomoci, velmi si jí vážíme a děkujeme za nabídnutou pomoc. Po konzultaci s vedoucím mládeže jsme se dohodli, že není třeba v současné době tuto pomoc zasílat, neboť pomoc nám již byla nabídnuta v Českém Těšíně a doufáme, že bude ke spokojenosti našich dětí.

Každopádně by nám pomohlo, kdyby se pachatele tohoto hanebného činu podařilo odhalit. Je zřejmé, že pachatel(é) šli tzv. najisto a museli tedy i vědět, že náčiní slouží dětem ve věku 10 až 15 let. Ještě jednou děkuji za pomoc a těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Bc. Marián Myrdacz
jednatel ČRS MO Český Těšín
marmyr@seznam.cz

 

Martin M. - ®, 11.2.2008

Diskuse k bleskovce

N Blondak - ® Út 18.3.2008 16:31:30
Jak pisete useknout ruku a nebo ne radsi i tu druhou aby si nemohl ani prdel utrit parchant jeden!!!!
N syny - ® Út 18.3.2008 16:01:58
Naprostý souhlas brachem,při dopadení a usvědčení z krádeže do hodnoty majetku 5000,- kč řešit vše na místě důraznou masáží příslušných partii těla,při vyšší hodnotě volat ty co nám ""pomáhájí a chrání".
N vorech - ® Út 18.3.2008 15:22:16
V našemdemokratickém státě je to běžná věc.U nás se jedná většinou o Romy,protože cikáni tak si říkají ti slušní kteří s těmi předcházejícími nechtějí mít nic společného.Policie s takovou to krádeží nikdy nehodlá nic udělat a spokojí se s "pachatel nebyl zjištěn"!Takto jsem přišel o všechny včely když mi byly ukredeny krací plechy ze všech úlů a silně pršelo.
N radasi - ® Út 4.3.2008 21:58:03
hovada ,tresty jsou nízké proto to jsou zloději tak oprsklí,lágr a krumpáč by je hned vyléčil.
N Zabiják - ® Ne 17.2.2008 13:05:30
Ti co to těm dětem ukradli tak by zasloužili tak jako dřive , useknout pravou ruku.Aby si to zapamatovali.
N brach - ® Po 11.2.2008 17:40:57
Jedna z věcí, která se mi v našem Česku naprosto nelíbí. Krádeže, krádeže, krádeže.
No, ať se Vaše situace zlepší a zloděje - až je chytnou - přivažte na pranýř na náměstí (samozřejmě: nejdřív malý dvorek a velký bič). Tento trest, si myslím, měl velký význam.

[ Vstoupit do diskuse - 6 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBoty PROLOGIC Survivor Boot NEW GREEN

Za 1 949 Kč s DPH.
VÝPRODEJ !! Sleva 40% na Boty PROLOGIC Survivor Boot NEW GREEN


akce, rybareniJET FISH - Exkluzivní pelety na chytání 20mm 250g (kyblík) akce!

Za 97 Kč s DPH.
Skvělé chytací pelety sestavené z našich nejúspěšnějších boilie směsí a nejúčinnějších příchutí. Jsou určené na rychlé chytání. Díky silnému uvolňování atraktorů, jsou velmi účinné i ve studené vodě. Jejich účinnost ještě zvýšíte, když je před nahozením krátce ponoříte (na několik vteřin) do dipu.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816