MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Nový systém v Otázkách

Kategorie: Všeobecné

V neděli 11.2.2007 byla na MRKu spuštěna nová verze rubriky Otázky. Hlavní změnou je, že se nyní musíte přihlásit (nalogovat), pokud chcete do Otázek zapisovat své odpovědi nebo vytvářet nové Otázky. Přihlašovací formulář je úplně nahoře na každé stránce MRKu. Přihlásíte se pomocí svého emailu a hesla, které jste uvedli v registraci do klubu MRKu.

Další změnou je možnost pro autora otázky udělovat tzv. žluté a červené karty hříšníkům. Je jen na jeho uvážení, komu karty přidělí. Žlutá karta zablokuje uživatele na jeden den, červená na stálo. Karty může autor otázky nebo administrátoři MRKu mazat - v dolní části stránky pod diskusí uvidí seznam přidělených karet.

A dále máte možnost si vybrat své oblíbené otázky a ty se vám pak budou zobrazovat v pravém sloupci MRKu nad seznamem KdeToZije.

Věříme, že vás tyto změny příliš neomezí a pochopíte důvody, které nás k tomu vedly.

 

Martin M. - ®, 13.2.2007

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSticky Baits špičkové krmení včetně novinek a oblečení

Tento anglický výrobce nemá sice takovou tradici jako například Nutrabaits,ale i během těch několika pár let,co působí na trhu,se dokázal díky svým vynikajícím výrobkům prosadit.V dnešní době se řadí v Anglii mezi silnou trojku.Prostě kdo chce kvalitu, volí Stickybaits


akce, rybareniJET FISH - Hotové boilie MYSTERY 20mm 250g akce!

Za 69 Kč s DPH.
Řada boilie vyrobená z naší dlouhodobě úspěšné boilie směsi. Skládá se z rybích mouček, enzymaticky upravených mořských mouček, extraktů, ptačích zobů a dalších surovin.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
TROPIC LIBEREC TROPIC LIBEREC

Liberec, Třída 1.máje 12