MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Premiéra a křest 2 DVD: Po stopách velkých kaprů, Rapala

Kategorie: Všeobecné

Dnes večer se v Dolní Lhotě u Blanska konala premiéra dvou nových DVD, které přicházejí na náš trh. Jedná se o filmy: "Po stopách velkých kaprů" a "Rapala". Oba mají na svědomí známí protagonisté Michal Simčo a Pavel Brázda (www.rybolovnorsko.cz). Akce se konala v místní restauraci u Filků a sešlo se tu asi 30 rybářů. Náplní premiéry bylo především promítání těchto filmů, diskuse nad nimy a nechyběly ani veselé historky z natáčení a další zajímavosti, které souvisely s výrobou těchto DVD. Součástí akce byla chutná večeře a další občerstvení. Popisovat o čem jsou tyto dvě novinky je asi zbytečné, protože již brzy se na MRKu objeví jejich recenze. Pro dokreslení velmi přátelské a pohodové atomosféry přikládám několik fotek, které asi nepotřebují další komentář :-)

 

 

Roman C. - ®, 27.1.2007

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSportcarp method mixy

Za 81 Kč s DPH.
Method mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality jsou k dispozici ve třech příchutích.


akce, rybareniAkce roku 2017 u Echolotů Lowrance v podobě dárků a ceny

Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Echoloty pro rybáře se řadí mezi sonary a fungují na principu echolokace.Jako bonus nyní získáte ZDARMA baterii a nabiječku a snížení ceny.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING

Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře za ostrovem Sal je...