MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Skauti uklidí břehy řeky Doubravy, pomůžete jim?

Kategorie: Všeobecné

Ronov nad Doubravou - Členové a příznivci střediska Junáka v Ronově nad Doubravou opakovaně prokazují svůj vztah k okolnímu přírodnímu prostředí také úklidovými akcemi. Letošek není výjimkou a tak se místní skauti a vodáci vydají uklidit okolí své milované řeky Doubravy.

Akce nazvaná „Doubrava bez odpadků" se uskuteční tuto sobotu a pozvánka na ni platí pro všechny dobrovolné zájemce bez rozdílu věku a pohlaví.

„Jedná se o sběr odpadků podél řeky v úseku Mladotice Ronov nad Doubravou. Sraz účastníků bude v sobotu o půl druhé odpoledne na mostu v Mladoticích," vysvětluje vodák a skautský vedoucí František „Bobr" Zvěřina, který si bere i letos akci 'na povel'. „Nabízíme podzimní procházku krásným koutem přírody završenou pocitem vykonaného dobrého skutku. V případě příznivého vodního stavu pojedeme na lodích!" upozornil ještě vedoucí.

Každý z účastníků by si měl s sebou přinést pracovní rukavice a každý se také může těšit na malé občerstvení. To obdrží na závěr úklidu u ronovské klubovny skautů.

Zdroj: http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/skauti-ukl​idi-brehy-reky-doubravy-pomuzete-jim-20151022.html

 

MAXXSKATER - ®, 26.10.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Key Cray 2017

Nová vlajková loď Nash v krmení KEY Cray se začne oficiálně prodávat někdy v polovině dubna. My vám přivezeme boilie Key Cray, které nám vyrobili ve firmě Nash pouze na výstavu. Budete si moci zakoupit v balení 5kg a průměrech 15 a 20mm.


akce, rybareniHOTSPOT Souprava Elite Carpfishing Combo

Za 2 299 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky za: 2 177 Kč. Ještě nikdy jste se necítili tak příjemně jako v nové soupravě od HOTSPOT DESIGN! Tento výrobek si po jeho vyzkoušení zamilujete tak, že v něm budete chtít chodit i spát.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tropic Liberec - Nikdo vám nedá více...  Tropic Liberec - Nikdo vám nedá více... 

Moderní e-shop s více než 15 letou historií nabízí přes 80 000 produktů pro všechny rybolovné techniky. Profesionální poradenství a 100%...