MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ze zasedání Republikové rady ČRS (říjen 2015)

Kategorie: Všeobecné

Ze zasedání Republikové rady ČRS (říjen 2015)

Řádná schůze Republiková rady ČRS se konala 1. října 2015. Hlavními body jednání bylo vyhodnocení výsledků v oblasti propagace a výstavních akcí v roce 2015 a dále zpráva o činnosti odboru čistoty vody a životního prostředí, který je jedním z pomocných orgánů Rady ČRS.

Propagace svazové činnosti je důležitou aktivitou Republikové rady, jejím smyslem je informovat veřejnost o existenci Českého rybářského svazu a o tom, čím se zabývá, ale také motivovat zájemce o lov ryb na udici k členství v ČRS. Rada ČRS se v letošním roce zúčastnila výstav For Fishing, Natura Viva a Země živitelka. Přestože je každá z těchto výstav zaměřena na trochu jinou cílovou skupinu návštěvníků, svazová expozice se na všech výstavách těšila velké pozornosti. Záměrem bylo oslovit zejména děti a ukázat jim rybářství v celé šíři. K tomu sloužily jak akvária se živými rybami, tak simulátor lovu ryb, který děti s chutí vyzkoušely, ale i možnost zakoupení rybářských pexes a omalovánek, samolepek, magnetek, plakátů a další věcí. Úplná nabídka výukových a propagačních předmětů, která se stále rozšiřuje (nově například o plakát Vodní a pobřežní rostliny) je na: www.rybsvaz.cz.
http://www.rybsvaz.cz/?page=reportaze%2Freportaze&l​ang=cz&fromIDS=

 

yvana - ®, 8.10.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniBrolly Exclusive 60 + stolek Bivvy Table ZDARMA!

Za 3 870 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez dopravného.Nové propracované brolly od Giants Fishing, které bylo vyvíjeno pro dosažení maximální funkčnosti a komfortu. Nyní za nepřekonatelnou zaváděcí super cenu + stolek.


akce, rybareniPelzer naviják EXE Carp LR 10000

Za 4 499 Kč s DPH.
Pelzer Exe Carp LR je extra silný a odolný kaprový naviják určený pro extrémní rybolov. Naviják má robustní kovové tělo, velice silný kovový rotor a je doplněný o 7+1 nerezových japonských ložisek.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...