MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Horko vysálo vodu z Berounky

Kategorie: Všeobecné

http://praha.idnes.cz/berounka-u-zadni-trebane-se-d​a-prejit-suchou-nohou-fv9-/praha-zpravy.aspx?c=A150​713_124319_praha-zpravy_bur

Jindy tudy proudí řeka ve zhruba stometrovém korytu. V současných teplých dnech a někdy až extrémních teplotách však Berounka v Zadní Třebani vyschla natolik, že lidé tudy projdou téměř suchou nohou.

 

Royale with Cheese 3 - ®, 14.7.2015

Diskuse k bleskovce

N potočák 62 - ® St 15.7.2015 19:11:51
Podle mých osobních zkušeností,ČIŽP je úřad na hov..... a zrušil bych ho.Petrův Zdar
N alžběta - ® St 15.7.2015 18:07:43
sven >> ono právě není vyloučeno, že už pokutu několikrát dostali, jen o tom nevíme.
No opakuje se to, já to vlastníma očima potvrzuji :-)
N sven - ® St 15.7.2015 17:50:42
alžběta >> předpokládám, že kdyby měl ČIŽP zájem tuto situaci řešit, řešil by ji už v minulosti.... "
„Není to nic neobvyklého. Tato situace se tu opakuje prakticky každoročně a vždy, když klesne hladina řeky,“ uvedl místostarosta Zadní Třebaně Miroslav Hejlek"....

N alžběta - ® St 15.7.2015 10:39:43
computerfish >> Jsem muž. Ale ber to jen jako informaci, je mi to teď fuk, důležitější jsou fakta diskuse.
Já Berounku a tato maloměsta znám jako své boty.
Jen upřesnění, jde o místostarostu. Třebaň má starostku.
Jinak pokud se pozajímáš o ČIŽP, zjistíš, že pokutujou dost a řeší hodně případů. Akorát to jsou pokuty, které se provozovatelů různých byznysů moc nedotknou a vyplatí se jim tak či tak. A takovéto se potom v médiích konkrétně jednotlivě neobjevují, protože je to mediálně atraktivní stejně jako pokuta za rychlost v obci.
S tím, že je to vrchol arogance a moci, naprosto souhlasím. Ještě horší je, že zastupitelé obce to nepokrytě kryjou. Bohužel i v tomto případě si myslím, že se exemplárního jednání ČIŽP nedočkáme a spadne to spolu s jinými MVE do standartních případů.
N computerfish - ® St 15.7.2015 10:14:51
alžběta >> Vy jste paní zřejmě optimistka. Mě zaráží, že si to dovolí u tak velké a známé řeky a na tak veřejném místě jak psal kolega níže. Neskutečný vrchol arogance a moci. A pan starosta poslušně přizvukuje.
N alžběta - ® St 15.7.2015 8:48:29
computerfish >> ČIŽP je relativně dost pracující orgán. Oni o tom vědí. I v tomto případě udělají nějaký závěr, akorát to zřejmě nebude tak exemplární a konkrétní, abychom to zjistili z médií.
N fotojakes - ® Út 14.7.2015 22:09:05
computerfish >> o těch jezech obecně se tu mluví dost, ale o tomhle jsem zaznamenal něco poprvé, což je divné vzhledem k velikosti řeky.
N fotojakes - ® Út 14.7.2015 22:08:21
sven >> na tom něco bude.
N computerfish - ® Út 14.7.2015 21:27:12
fotojakes >> Celou Berounku ovládli vodní baroni. Ještě za pomoci bývalého ministra kultury. Dle mého není problém vzít video a napsat stížnost na ČIŽP. Ale to se zeleným a ani rybářům zřejmě nechce.
N sven - ® Út 14.7.2015 21:25:11
fotojakes >> neřekl bych, že nezajímá ale všichni jsou v dnešní době, podělaní strachem o svá korýtka..... pravda a láska, nějak ne a ne zvítězit....
N fotojakes - ® Út 14.7.2015 21:16:40
computerfish >> je vidět jak to nezajímá nikoho, od starosty, přes novináře, až po hopsodáře jak píšeš ty. Divím se, že o tom vůbec psal někdo článek, když je tak zjevné kde je problém nedostatku vody v korytě.

[ Vstoupit do diskuse - 31 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkce Kevin Nash

Akce na produkty Nash, bivaky, přístřešky, oblečení, pruty, pouzdra na pruty, křesla, navijáky, tašky, pouzdra, podložky odháčkovací, lehátka, vozíky a jiné.


akce, rybareniAkce Fox

Akce na produkty Fox bivaky, vidličky zavrtávací, tašky, křesla, swingery, bižuterie, oblečení, navijáky, praky, přístřešky, pruty, vlasce, přehozy a jiné.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Grundik - Příbram Grundik - Příbram

Vítejte na stránkách našeho e-shopu, který Vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb za velmi zajímavé internetové ceny. Veškeré...