MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Devítiletý chlapec chytil v řece 270kilového jesetera bílého

Kategorie: Všeobecné

Vpravdě kapitální úlovek se podařil minulý týden teprve devítiletému chlapci z Kanady. Na řece Fraser v Britské Kolumbii se mu totiž podařilo chytit třímetrového jesetera bílého, který vážil podle odhadů 270 kilogramů.

Jeseteři jsou v Britské Kolumbii prohlášeni za ohrožené, úlovek tak rozhodně nebude viset u Rothmanových doma. Tento druh je sice možné lovit, ryby ale poté musí být vypuštěny zpět.

Společnost Great River Fishing Adventures se na této činnosti podílí a ryby navíc značkuje. Celkem jich podle agentury Reuters bylo firmou označkováno 66 tisíc. Získané informace se využívají ke studiu jeseterů.

Celý článek a video zde: http://www.novinky.cz/koktejl/374492-devitilety-chl​apec-chytil-v-rece-270kiloveho-jesetera-bileho.html​

 

foxxx - ®, 9.7.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Rybářská burza v Táboře

V neděli dne 2.4.2017 v době od 8:00 do 11:00 hod se koná ve velké zasedací místnosti ČRS,z.s. místní organizace Tábor v 1. patře budovy Podskalského mlýna (ul. Pod tržním náměstím 369) malá burza...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniVelice oblíbený naviják!!!

Oblíbený model navijáku s volnoběhem, osazený čtyřmi kvalitními ložisky a jedním centrálním. Lehký, vyvážený a spolehlivý naviják vhodný zejména pro lov na položenou.


akce, rybareniCralusso Cloudy Mini boilies 8 mm

Za 106
Plovoucí mrakující boilies vhodné zejména pro lov s method feederovými krmítky či lehkou kaprařinu. Toto plovoucí boilies ve vodě dělá velmi atraktivní mrakovou a dle příchutě i pachovou stopu. Velmi silné kvalitní aroma dělá tuto nástrahu maximálně atraktivní.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se slevami 5 –...