MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Pozvěte nejmenší děti na své revíry

Kategorie: Všeobecné

Pilotní projekt ČRS Středočeského územního svazu na propagaci rybářství a efektivní využití volného času dětí.

Ve chvíli, kdy náš územní svaz nesouhlasil s neefektivním a nekoncepčním plošným uplácením rybářské mládeže, jsme avizovali vlastní projekty. Prvním byla nově založena tradice dětských rybářských závodů „O pohár předsedy ČRS SÚS“ a nyní přicházíme s dalším. Realizace se ujala MO Bělá pod Bezdězem, která představí projekt nejen místním dětem, ale i zájemcům z řad vedoucích rybářských kroužků a klubů v našem regionu.

http://crs-sus.cz/pozvete-nejmensi-deti-na-sve-revi​ry/

 

fotojakes - ®, 9.6.2015

Diskuse k bleskovce

N Honza7 - ® St 10.6.2015 14:04:16
Mám pocit, že se blýská na lepší časy. Konečně si někteří funkcionář uvědomili, že sezením a čtením strohých zákonů moc mladých lidí nenadchnou. To co dělá rybáře rybářem je nejen starost o samou rybu, ale přístup k komplexnímu pojetí k přírodě. Kde jinde by se to dítě mělo naučit, když nemá v rodině rybáře. Jak rybu ulovit, šetrně vyzvednout z vody a ohleduplně případně vrátit? Práce v terénu dá dítěti 20x víc, než trávením času poslechem nezáživného textu, kterému neporozumí.
Přeji víc takových rozumných akcí a myslím si, že v takových regionech se nebudeme muset bát o naší rybářskou drobotinu.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniTFG boty Super Tuff Boots

Boty pro rybáře, kteří chodí k vodě i v tom nejhorším počasí. V těchto botách udržíte Vaše nohy v teple, suchu a pohodlí.


akce, rybareniPenn - naviják Affinity II 7000 LC

Za 4 599 Kč s DPH.
Affinity je naviják, který je vysoce odolný s parádním chodem brzdy, skvěle navijí a odvíjí vlasec, zkrátka je pro všechny co chtějí chytat velké kapry a daleko nahazovat.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...