MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Návod na používání Bleskovek

Kategorie: Všeobecné

Rubrika Bleskovky slouží ke zveřejňování zpravodajských a informačních "krátkých" zpráv. Tyto zprávy mohou vkládat naši čtenáři a redaktoři sami prostřednictvím webového formuláře.

Co lze vložit a co ne?

Typicky by se sem měly zařazovat zpravodajské informace, např. výsledky závodů, upozornění na zprávy o rybaření v tisku, reportáže z rybářských akcí, upozornění na zajímavé úlovky v ČR nebo v zahraničí apod. Nelze sem vkládat cokoliv, co lze zařadit do jiných rubrik MRKu (např. vazací postupy umísťujte do rubriky Mušky, stejně tak Montáže, Nádobíčko, Nástrahy a návnady, Můj lov, Kuchařka a Kalendář).

Jak na to?

Klikněte dole na stránek Bleskovek na odkaz "Přidat zprávu". Zobrazí se vám formulář pro vložení zprávy, ve kterém postupně zapíšete titulek zprávy (např. "Výsledky Velké ceny Vlasatic 2006"), potom kategorii (kaprařina) a ve velkém textovém bloku pak napíšete text článku. V tomto textu oddělujte odstavce prázdným řádkem a nadpisy dávejte na samostatné řádky uzavírejte do [hranatých závorek]. Vše je vidět na přiloženém obrázku.
Dále můžete přiložit až 10 fotografií nebo obrázků, které musí být ve formátu jpg (resp. jpeg). Fotografie se automaticky zmenší na požadovanou velikost.

Schvalování článků

Po odeslání tlačítkem ODESLAT se článek uloží do systému a zobrazí se vám jeho výsledná podoba. Pak se čeká na schválení administratorem MRKu. Do té doby můžete článek ještě sami upravovat kliknutím na tlačítko EDIT pod článkem. Zobrazí se vám původní formulář, ve kterém můžete upravovat text článku, vyměnit či smazat fotky apod.

Pokud článek nebude schválen nebo budou požadovány další úpravy, budete kontaktováni emailem.

 

Martin M. - ®, 29.9.2006

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Rybářská burza v Táboře

V neděli dne 2.4.2017 v době od 8:00 do 11:00 hod se koná ve velké zasedací místnosti ČRS,z.s. místní organizace Tábor v 1. patře budovy Podskalského mlýna (ul. Pod tržním náměstím 369) malá burza...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCarbotex DSC 150m 0,205

Za 196
Carbonem upravený vlasec, dvakrát potaževý siliconem pro obtížný rybolov, pevnost uzlu, nízká paměť pro vynikající nahození, vhodný pro sladkou i slanou vodu.Barva šedánávin 150 mnosnost 5,85 kg


https://www.nasoutokushop.cz/maximalni-vyprodej

Největší výprodej rybářských potřeb.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816