MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Rybí trofeje

Kategorie: Všeobecné

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na unikátní, v pořadí již třetí a tentokráte mezinárodní výstavu rybích trofejí. Exponáty budou vystaveny v historických prostorách zámeckých kazemat Zámku Slavkov Austerlitz na ploše 300 m2. Ke shlédnutí bude více jak 400 exemlářů sladkovodních i mořských druhů preparovaných ryb od různých profesionálních ale i amatérských preparátorů.

http://www.zameckekazematy.cz/

 

JaMi - ®, 22.4.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE 1kg akce!

Za 399 Kč s DPH.
Exkluzivní směs založená na 100% rozpustných rybích moučkách, obrovském množství skvělých rozpustných atraktorů a spousta dalších lahůdek je doplněna tím nejlepším z řady tekutých složek : esencí Elite, Carptrack Liquid Aminem a několika tajnými složkami.


akce, rybareniSportcarp method mixy

Za 81 Kč s DPH.
Method mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality jsou k dispozici ve třech příchutích.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Mořský Rybolov Mořský Rybolov

Mořský rybolov na kanárských ostrovech. Spojte letní dovolenou s lovem MARLINU, obřích tuňáků a rejnoků! Sezóna po celý rok. Ryby až 500kg!...