MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

U Korytné lekly ryby i žáby, má jít o přirozený úhyn

Kategorie: Všeobecné

Korytná - Od včerejška se vyšetřuje příčina náhlého úhynu ryb a žab ve vodní nádrži Lubná u Korytné. Úhyn byl sice nahlášen už v sobotu večer, ale kvůli rozmáčenému terénu a tmě se odborníci dostali na místo až v neděli před polednem.

„Nádrž navštívil vedoucí pracovník oddělení státní správy v oblasti životního prostředí v Uherském Brodě. V okolí nezjistil žádné příznaky kontaminace vod nebo půdy. Podle jeho sdělení se jedná o přirozený úhyn vodních živočichů po zimním období,“ sdělil Roman Žemlíčka, inspektor krajských hasičů.

http://www.idobryden.cz/zpravy/u-korytne-lekly-ryby​-i-zaby-ma-jit-o-prirozeny-uhyn/5a1ab4f6-d60a-11e4-​aad6-005056ab0011/highlightSearch=Úhyn%20ryb/

 

JaMi - ®, 9.4.2015

Diskuse k bleskovce

N antony - ® Pá 10.4.2015 8:14:14
masař00 >> Slovit to určitě jde, je to malá nádrž. Podle mě očekávaný výsledek výlovu nestojí za to úsilí.
N masař00 - ® Čt 9.4.2015 21:57:48
antony >> tak proč to neslovili, vždyť je to nádrž, tak by to snad mělo jít
N antony - ® Čt 9.4.2015 21:40:14
Docela náhoda, že úhyn nastal zrovna po schůzi MO UH.Brod, kde se členové dozvěděli, že od letošního roku je tento revír v soukromých rukách, tudíž už si zde nenahodí.
Doufám, že to je fakt náhoda, že podobný úhyn zde bývá každé jaro. Pokud je to jinak a někdo tomu pomohl, pak nemám slov.

[ Vstoupit do diskuse - 3 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Zig Bugs

Přivezeme vám do Prahy a Trenčína kompletní program Nash Zig Rig. Jedná se o lov ryb ze sloupce a z hladiny. Nabízíme vám umělé nástrahy , hladinové splávky , plovoucí vlasce NXT Zig Flo , spray Zig Bug Juice a celou řadu pelet Gyro Bug Mix, Slicker Floaters a jiné.


akce, rybareniNash Ballmaker 60mm

Naskladnili jsme NASH Ballmaker 60mm, které nebyly rok skladem! Přivezeme vám je na výstavu do Prahy a Trenčína. Budeme mít všechny průměry 60, 40, 30 a 20mm


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a Nevrkla Mojerybarina.cz Rybářské potřeby Janoušek a...

Jsme rybářský eshop, který je propojen s rybářskou prodejnou v Brně a Náměšti nad Oslavou. V našem shopu naleznete vše pro rybolov a...