MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ze zasedání Republikové rady ČRS (září 2014)

Kategorie: Všeobecné

Po kontrole usnesení byla prvním bodem jednání informace o odhadu prodeje celosvazových povolenek v roce 2014. Přestože jde pouze o předpoklad, je údaj o očekávaném podílu z prodeje celosvazových povolenek pro většinu územních svazů velmi důležitý. Podíl z příjmu za prodané celosvazové povolenky totiž tvoří podstatnou část zdrojů, podle jejichž výše se částečně řídí objem podzimního zarybnění rybářských revírů. Obdobně jako v posledních letech vyplynul z odhadu očekávaný mírný pokles prodeje celosvazových povolenek, celkové snížení je však zhruba poloviční oproti předchozímu roku (cca 4%). Skutečné výsledky budou známy až počátkem roku 2015, po definitivním vyúčtování prodaných povolenek. Teprve poté bude také možné vyhodnotit efekt rozhodnutí Rady o nezvýšení cen celosvazových povolenek pro rok 2014, které se zatím podle odhadu jeví pozitivně.

Rada byla rovněž informována o poskytnutí daru Českým olympijským výborem z prostředků daru loterijních společností. Jedná se o podporu sportující mládeže do 19 let s očekávanou výší pro rok 2014 cca 560 tis. Kč, která je vítaným finančním příspěvkem pro mládežnický rybářský sport.

Bližší info a celý článek zde: http://www.rybsvaz.cz/?page=reportaze%2Freportaze&l​ang=cz&fromIDS=

 

foxxx - ®, 15.9.2014

Diskuse k bleskovce

N Jishik - ® Pá 19.9.2014 22:49:26
No hlavně nevim kdo dělá ty webovky na črs, to jsou asi nejhorší webovky na internetu :D
N Mrknato - ® Po 15.9.2014 12:48:29
Jediný problém...... kontrola peněz a zachování minimálně současného rozpočtu CS rybolovu. To je dle Rady asi jediné bolavé místo současné rybařiny......)))

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybarenižhavé NOVINKY Wychwood skladem

Mrkněte na nejnovější kolekci produktů od značky Wychwood. Skvělý design! Nové batohy, tašky, podložky, pouzdra na pruty.


akce, rybareniK navijáku Shimano Ultegra 14000 dárek ZDARMA!

Za 4 680 Kč s DPH.
Akce! K navijákům Shimano Ultegra 14 000 XTD a 14 000 XSD pouze u nás dostanete šokový vlasec Fox Tapered Mono Leaders v hodnotě 378,-Kč ZDARMA!


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...