MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ve středu 27. srpna proběhne druhý úklid řeky Mže

Kategorie: Všeobecné

Druhý ročník akce „Od jezu k jezu“, což je v praxi úklid řeky Mže v úseku od jezu u stadionu Viktorie Plzeň k jezu u Kalikovského mlýna proběhne ve středu 27. srpna v době od 7.00 hodin do 14.30 hodin „s případným pokračováním dle počasí a sil do 18.00 hodin“.

Hlavním organizátorem úklidu je Leoš Nimrod Kubový, podrobnosti o akci zveřejnil ekologický server www.menza.cz, který se do ní také hodlá zapojit. Letošní akce navazuje na loňský úvodní ročník, při kterém se podařilo vysbírat, zrecyklovat nebo zpětně využít stovky kilogramů odpadu.

Sraz účastníků je letos pod Saským mostem, kam se lze dostat ulicí U sv Rocha. Tam bude i místo setkání, uložení věcí nebo předávání vzkazů a přestávky. Parkování je možné tam nebo mezi lávkou a mostem gen. Pattona.

Snahou organizátorů bude připravit nasbíraný odpad k recyklaci, případně nalezený majetek vrátit majitelům. Doporučené vybavení: rukavice, obuv do vody, rybářský oděv, pytle, osušky, suchý oděv. Odvoz materiálu zajistí správce povodí a přátelé dle aktuálního množství. V průběhu úklidu je plánována přestávka v době od 10.30 hodin do 11.00 hodin, organizátoři doporučují účastníkům vzít si vlastní občerstvení s sebou.

Závěr akce pak proběhne na Kalikovském mlýnu.

Zdroj: nase-voda.cz

 

JaMi - ®, 26.8.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX Vlasec Camo Soft Steel

Za 837 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! Camo steel soft prošel značnou proměnou a je nyní lepší, než kdykoliv předtím. Vůbec poprvé je k dispozici ve dvou maskovacích verzích a to - Světlá camo verze a Tmavá Camo verze.


akce, rybareniVše pro lov na dírkách

Vše pro lov na dírkách...


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Grundik - Příbram Grundik - Příbram

Vítejte na stránkách našeho e-shopu, který Vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb za velmi zajímavé internetové ceny. Veškeré...