MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Boj s větrnými mlýny: i po čištění břehů se u Hané válí odpadky

Kategorie: Všeobecné

Vyškov – Prázdné plechovky, cigaretové krabičky, obaly od sladkostí, kus světla nebo plastové lahve. Pracovníci Povodí Moravy nebo dobrovolníci z řad Vyškovanů přispějí k čistším břehům Hané, aby je za pár dní mohl někdo vystřídat a do řeky hodit něco, co tam rozhodně nepatří. Podle lidí jde o boj s větrnými mlýny.

http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/boj-s-vetrn​ymi-mlyny-i-po-cisteni-brehu-se-u-hane-vali-odpadky​-20140612.html

 

JaMi - ®, 13.6.2014

Diskuse k bleskovce

N jiris - ® So 14.6.2014 10:06:24
Aspoň něco v té vodě je.
N Siven Polní - ® Pá 13.6.2014 12:33:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Sasíci bohužel(?) nejsme, takže můžeme být sebevědomí jak chceme a jak to my Češi velmi dobře umíme, ale na naši kulturní vyčpělost bohužel poukazuje právě to, co kolem sebe necháváme, takže pokud je to vepřín, tak co asi jsme...
Osvěta nefunguje, učitelé a rodiče stojí za prd, což vlastně znamená, že my všichni stojíme za prd, a hlavně - policajta nevidět - zkuste zařvat "patrol-patrol" - jak bláhové....
A vidět-li policajta, je to na "pendrek" (no, vlastně bohužel není - mám osobní zkušenosti, že i přes evidentně usvědčující charakter důkazů policie nic neudělá - snad ani nechce...?..).
Osobně jsem přesvědčen, že svůj účel by rovněž splnily opravdu VYSOKÉ a tudíž odstrašující pokuty nebo rovnou na místě pár švihanců štípaným bambusem přes holá chodidla
(zkušeným, policejním (a) státem pomazaným katem samozřejmě - občané to budou na vlastní pěst praktikovat až v době poněkud horší společenské krize, ale nepředbíhejme...).
Co s námi totiž jinak - nejsme horší banda prasat než mnoho jiných národů, bohužel ale ani zdaleka nejsme lepší...
A ty sklinky od kukuřic, kýble od Primalexu a boilie-smradopytlíky taky prosím neházej pod hráz do křoví - ty víš, koho myslím, bejby.

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Sada Nádobí (SLEVA 52 %)

Za 1 045 Kč s DPH.
S touto jídelní sadou již nebudete u vody trpět hlady. Speciální povrchová úprava FDA a LFGB pro bezpečný kontakt s jídlem. Odolný anodizovaný povrch. Lehký materiál pro snadný transport. Rovnoměrné vedení tepla. Jednoduše se čistí.


akce, rybareniOblečte se kvalitně za super ceny!

Kvalitní a pohodlné oblečení je základem Vašeho komfortu při výpravách k vodě! Mnoho zajímavých kousků do Vašeho šatníku máme nyní za skvělé výprodejové ceny!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby - Braunstar s.p. Rybářské potřeby - Braunstar s.p.

Ústí nad Labem, Moskevská 44