MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Již brzy bude hladina znovu Jordánu stoupat

Kategorie: Všeobecné

Voda je z Jordánu čerpána na sádky štičí líhně Esox. Do konce tohoto týdne bude regulována hladina z důvodu dokončování pokládky potrubí na dno Jordánu v prostoru Rytíře, jak jsme již informovali. Poté již nepředpokládáme regulování hladiny. Výpusti budou uzzavřeny a budeme se těšit až voda nastoupá na obvyklých cca 423 m n.m. Na skládku je odvážena zemina z provizorní hrázky. Stavba litorárního ostrova dosáhla požadované nivelity, příští týden tak může začít úprava jeho prstence. Dnešním dnem je zahájena oprava komunikace U stadionu Míru, která byla staveništní dopravou nejvíce poničena.

Dne 12.6.2014 zahajuje kontrolu investiční akce Obnova rybníka Jordán Nejvyšší kontrolní úřad. Probíhat bude zřejmě do konce tohoto roku. Doufáme, že kontrolní zjištění budou obdobná závěrům kontrol, které již proběhly.

výška hladiny k 9.6. 2014: 415,05 m.n.m.

http://www.taborcz.cz/aktuality-souvisejici-s-proje​ktem/d-9229/p1=9764

 

JaMi - ®, 12.6.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129 Kč s DPH.
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareniNASH Bunda ZT SUB 20 Jacket

Za 4 817 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější! Nejvyšší kvalita a důraz na detail- to je nová zimní bunda Zero Tolerance druhé generace. Všechny oděvy řady ZT jsou voděodolné a z nejkvalitnějších materialů. Tyto materiály zajistí nepromokavost a odolnost proti větru, které vydrží roky...


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
SUMCI.COM SUMCI.COM

Pojeďte s námi na Ebro na sumce!