MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 23.-25.4.2014 proběhl již 12. ročník mezinárodní soutěže rybářských škol, tentokrát pod patronací Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Soutěžilo se celkem v sedmi disciplínách: teoretický test, test určování druhů sladkovodních ryb, test určování druhů bentosu, planktonu a vodních rostlin, přišití sakoviny kaprovitého keseru, hod vrhací sítÍ na terč, jízda lodí a lov ryb na plavanou. Praktické disciplíny probíhaly na Rybářství Hodonín, kde jsme si prohlédli rybí líheň (právě začal umělý výtěr kapra), farmu vodní drůbeže a jihomoravské rybníky. Po ukončení soutěžní části připravili pořadatelé pro soutěžící příjemný společenský večer a projížďku lodí po dolním toku Moravy.

Žáci Milan Kummer, Petr Vyčítal, Martin Rajgl a náhradník Miroslav Pánek, kteří naši školu v Bzenci reprezentovali, přivezli do Třeboně nejen pohár za celkové 1. místo v soutěži družstev, ale i vítězství v kategorii jednotlivců., které získal Petr Vyčítal.

Ing. Možíš Luděk, Josef Pumpr

http://www.ssrv.cz/a-644-rybarska_soutez_bzenec_201​4_.html

 

fotojakes - ®, 7.5.2014

Diskuse k bleskovce

N Fajky - ® St 25.3.2015 10:59:37
Dobrý den,chystám se na tuto školu konkrétně na obor Ekologie a životní prostředí - Vodohospodář - 16-01-M /01.Budu rád za každou zkušenost ať už z uplatněním nebo z života na intru.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkce na bundy a vesty FOX Rage Puffa Shield Jacket

Bunda Puffa Sheild Jacket poskytuje výjímečné teplo při lovu v chladnějších dnech. Tento stylový oděv představuje vynikající ochranu před živly, především díky lemu po celé délce zipu i s ochranou brady a se dvěma stahovacími gumičkami, které zabraňují průniku větru.


akce, rybareniCralusso Feeder & Carp Line 300 m

Za 137 Kč s DPH.
Nový vlasec s nízkou průtažností určený pro milovníky lovu na feeder či klasickou kaprařinu. Potažení Fluoro-carbonem zajišťuje vlasci lepší nahazovací vlastnosti a lepší potápivost. Návin 300 m.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Centrum Rybářských Potřeb Centrum Rybářských Potřeb

Prostějov, Plumlovská 3614