MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 23.-25.4.2014 proběhl již 12. ročník mezinárodní soutěže rybářských škol, tentokrát pod patronací Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Soutěžilo se celkem v sedmi disciplínách: teoretický test, test určování druhů sladkovodních ryb, test určování druhů bentosu, planktonu a vodních rostlin, přišití sakoviny kaprovitého keseru, hod vrhací sítÍ na terč, jízda lodí a lov ryb na plavanou. Praktické disciplíny probíhaly na Rybářství Hodonín, kde jsme si prohlédli rybí líheň (právě začal umělý výtěr kapra), farmu vodní drůbeže a jihomoravské rybníky. Po ukončení soutěžní části připravili pořadatelé pro soutěžící příjemný společenský večer a projížďku lodí po dolním toku Moravy.

Žáci Milan Kummer, Petr Vyčítal, Martin Rajgl a náhradník Miroslav Pánek, kteří naši školu v Bzenci reprezentovali, přivezli do Třeboně nejen pohár za celkové 1. místo v soutěži družstev, ale i vítězství v kategorii jednotlivců., které získal Petr Vyčítal.

Ing. Možíš Luděk, Josef Pumpr

http://www.ssrv.cz/a-644-rybarska_soutez_bzenec_201​4_.html

 

fotojakes - ®, 7.5.2014

Diskuse k bleskovce

N Fajky - ® St 25.3.2015 10:59:37
Dobrý den,chystám se na tuto školu konkrétně na obor Ekologie a životní prostředí - Vodohospodář - 16-01-M /01.Budu rád za každou zkušenost ať už z uplatněním nebo z života na intru.

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNaviják Lineaeffe Red Strike

Za 900 Kč s DPH.
Kvalitní naviják s přední brzdou. Luxusní klička s korkovou rukojetí a kovové tělo navijáku v zajímavé kombinaci červeno-modré barvy. Ideál na přívlač a feeder.


akce, rybareniAKCE DAIWA Tournament Entoh 5000 QD naviják

Za 6 799 Kč s DPH.
Připravili jsme pro Vás akci na naviják Tournament Entoh 5000 QD. Tento naviják se dá použít jak pro lov kapitálních kaprů, tak i pro lov sumců či mořský rybolov.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ

Rybářské potřeby OBCHOD-RYBAŘENÍ.CZ Vám nabízí přehledný e-shop se zázemím kamenného obchodu rybářských potřeb v Uherském Brodě. Nabízíme...