MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Končí práce na násypu hlavní hráze Jordánu

Kategorie: Všeobecné

Pracovníci Metrostavu dokončili na žádost technického a bezpečnostního dozoru těsnící injektážní vějíř. Zjednodušeně řečeno, jedná se těsnicí clonu mezi beztlakou štolou ústící pod vodopádem a prostorem nádrže. Jejím smyslem je zamezit průsakům vody rozpukaným skalním masivem podél štoly až pod vodopád. Tento týden končí práce na násypu hlavní hráze i na zpevnění břehových partií podél pěší zóny pod botanickou zahradou a pod tratí ČD a v příštím týdnu proběhne investorská předpřejímka. III. etapa projektu pokračuje výstavbou litorálního ostrova v Náchodě, čerpáním vody na ESOX a vysycháním vytěženého sedimentu na mezideponiích a poté následným odvozem na skládku v Hůrce. Těžba sedimentu je již v celé nádrži definitivně ukončena. Výška hladiny je k dnešnímu dni na kótě 414,2 m n.m.

http://www.taborcz.eu/vismo/dokumenty2.asp?id_org=1​6470&id=9229&p1=9764

 

JaMi - ®, 8.5.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPletená šňůra Daiwa J-Braid X8

Nová J-Braid značky DAIWA je skvělá pletenka, která je vyrobená z osmi pramenů a naplňuje všechny požadavky kladené na kvalitní moderní pletenku. Nový J-Braid zajišťuje řádný kontakt s rybou. J-Braid nabízí vhodný průměr na jakoukoli cílovou rybu, ať už je mořská či sladkovodní.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack WORM UP 1kg akce!

Za 356 Kč s DPH.
Směs je mimořádná tím,že Imperial Baits použil jako první výrobce boilie na trhu speciální a vysoce atraktivní larvy letajícího hmyzu (Hermetia)!


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...