MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Revitalizace Jordánu - aktuality

Kategorie: Všeobecné

Pro potřeby finální úpravy dna II. etapy odbahnění je voda z nádrže upouštěna gravitačně štolou a čerpáním na sádky. Na objektu šachty uzávěrů byly dokončeny práce na zateplení a hydroizolaci fasády, tento týden na ni budou namontovány dřevěné obklady. Práce pokračují na archeologickém průzkumu v rámci III. etapy i na stavbě kamenného schodiště, které v budoucnu umožní přístup k objektu uzávěrů ve svahu pod ulicí U Stadionu Míru. III. etapa pokračuje těžbou sedimentu, jeho ukládáním na mezideponii a převozem na skládku Hůrka u Plané nad Lužnicí. Součástí manipulace se sedimentem ve III. etapě je i odběr vzorků a jejich vyhodnocování v laboratoři.

V minulém týdnu byl dokončen kamenný přísyp ke břehovým svahům pod Botanickou zahradou a příprava na provádění kamenného obložení svahu pod tratí ČD. Provádění obložení bude tento týden zahájeno. Pokračovalo navážení materiálu pro přísyp horní části hráze Jordánu.


http://www.taborcz.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=1​6470&id=9229&p1=9764

 

JaMi - ®, 3.4.2014

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSportcarp plovoucí nástrahy Feeder Candies

Za 95 Kč s DPH.
Nejmenší verze mimořádně populárních nástrah Carp Candies, která je upravena tak, aby se dala nastražit různými způsoby.


akce, rybareniUdírna 3 v 1 s dopravou ZDARMA! AKCE!

Kvalita a funkčnost této domácí udírny předčí Vaše očekávání. V této kompaktní udírně lze udit najednou až 16 ks středně velkých ryb (pstruhů, línů, makrel apod) nebo cca 12 kg masa.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING STAR – rybářské centrum FISHING STAR – rybářské centrum

internetový obchod, specializovaná kamenná prodejna, půjčovna rybářských člunů. připravili jsme si pro vás rybářský sortiment od nejlepších...