MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Bystřické muzeum dokončuje novou expozici s živými rybami

Kategorie: Všeobecné

Novou expozici s živými rybami dokončují pracovníci městského muzea v Bystřici nad Pernštejnem. Akvária byla umístěna v klenutém sklepení. Největší, o obsahu 3700 litrů, je určeno dravým rybám, jako je candát, okoun, štika a sumec. V dalších dvou akváriích se už zabydlují ryby typické pro řeku Svratku a pro rybniční mělčinu. První návštěvníci by se do expozice mohli podívat asi koncem února, sdělil vedoucí muzea Vladimír Cisár.

http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/bystricke​-muzeum-dokoncuje-novou-expozici-s-zivymi-rybami

 

rover - ®, 24.12.2013

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut Delphin Opium Black Feeder 3,3m 80gr

Za 1 854 Kč s DPH.
Mimořádně štíhlý feedrový prut, který je postaven na vysoce modulovaném 30T karbonu. FUJI sedlo, SEA GUIDE očka s tenkými SIC výplněmi, parabolická akce, luxusní držadlo.


akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...