MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Hladina ÚN Slapy se bude snižovat

Kategorie: Všeobecné

Státní podnik Povodí Vltavy bude od 9. září 2013 z důvodu oprav na vodním díle Kamýk postupně snižovat hladinu v nádrži vodního díla Slapy až na kótu 267,70 m n.m. Dne 14. září 2013 tak dojde k poklesu pod minimální plavební kótu, která je 269,10 m n.m. Toto snížení bude v případě příznivé hydrologické situace trvat do konce roku 2013. Po dobu snížení nebudou garantovány plavební hloubky.

Opravy železobetonových konstrukcí na dolní části stavby budou probíhat na vodním díle Kamýk. Hladinu v nádrži vodního díla Slapy je tedy třeba snížit, jelikož se jedná o navazující vodní dílo a jeho úroveň hladiny je totožná s úrovní dolní vody na vodním díle Kamýk. Oprava je situována do tohoto období z důvodu, aby co nejméně omezila plavbu a zároveň mohla být ukončena před nástupem zimního období.

Pro rybáře to znamená, že snížení hladiny na ÚN Slapy proběhne zhruba o tři týdny dříve než v jiných letech, ale plánovaný maximální pokles hladiny v podstatě odpovídá standardní výšce zimní hladiny, nejedná se tedy o zcela mimořádnou událost. Pokles hladiny by měl být pozvolný, zhruba 20 cm za den.

Odkaz: http://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality&lang=cz&fromI​DS=&je_aktuality=ano

 

foxxx - ®, 10.9.2013

Diskuse k bleskovce

N Jarda Š. - ® Čt 19.9.2013 0:29:39
rita73 >> Viz: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643402
N rita73 - ® St 18.9.2013 23:45:06
dd, chtěl jsem se zeptat jak to vypada s aktualni hladinou, mate někdo aktualni info?

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSportcarp method mixy

Za 81 Kč s DPH.
Method mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality jsou k dispozici ve třech příchutích.


akce, rybareniNGT Vozík Dynamic Carp Barrow

Za 2 899 Kč s DPH.
Vozík Dynamic vyniká ve své celkové použitelnosti, výborná rovnováha, vynikající stabilita při plném naložení a perfektní výkon v různém terénu. Volba mezi 1 a 2 koly!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Milo Brno Milo Brno

Brno, Zvonařka 5