MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Komplikace neberou konce: Deště znovu naplnily nádrže Košín a Malý Jordán

Kategorie: Všeobecné

2. 7. 2013

Po vydatných deštích z počátku minulého týdne došlo k opětovnému naplnění jak nádrže Košín, tak Malý Jordán. Celý minulý týden a ještě i tento týden tak probíhá převádění vody přes staveniště a vypouštěním štolou, na které se proto nemůže pracovat. Plovoucí bagr vytvořil v úseku od provizorního přehrazení po Sokolskou plovárnu koryto, kterým bude v následujícím období voda trvale odváděna. Po vyprázdnění nádrží nad Jordánem bude koryto prodlouženo i v dalších úsecích směrem k hlavní hrázi.

Současně s převáděním vody probíhá odvoz sedimentu z mezideponie na Sokolské plovárně na úložiště Hůrka u Plané nad Lužnicí. Na staveništi je částečně vyschlý sediment přemisťován z prostoru pod gymnáziem a Botanickou zahradou na mezideponii na Sokolské plovárně, kde dále vysychá a odkud bude postupně po vyschnutí odvážen na definitivní úložiště.

http://www.taborcz.cz/aktuality-souvisejici-s-proje​ktem/d-9229

 

JaMi - ®, 4.7.2013

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniStarbaits sada DTEC E CAM (2 signalizátory+příposlech+kufr)

Za 7 999 Kč s DPH.
Signalizátory D-TEC E představují spojení krásného designu a praktičnosti. Štíhlé tělo signalizátoru je doplněno zadním kovovým krytem, který tvoří jeden celek se závitem.


akce, rybareniVýhodné akční sety Bivak+Lehátko+Spací pytel!

Pouze u nás naleznete největších výběr pečlivě a smysluplně sestavených akčních setů, na sortiment bivaků či brolly + leháko + spací pytel za opravdu výhodné ceny. MIVARDI, GIANTS FISHING, CARP SPIRIT a další...


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o. PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ s.r.o.

Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se slevami 5 –...