MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Brněnská přehrada je po třech letech vyčištěna, pomoci by jí měla nová opatření

Kategorie: Všeobecné

Letoškem skončily tříleté rozsáhlé práce na vyčištění Brněnské přehrady od přemnožených sinic a začalo pětileté období, v němž by měli vodohospodáři už jen udržovat vodu čistou a monitorovat její kvalitu. Na horním toku Svratky, na níž nádrž leží, pokračují projekty, jež by měly dále pomáhat zlepšovat stav Brněnské přehrady, řekl ČTK generální ředitel podniku Povodí Moravy Radim Světlík.

http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/brnenska-​prehrada-je-po-trech-letech-vycistena-pomoci-by-ji-​mela-nova-opatreni

 

rover - ®, 11.2.2013

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNGT Neoprén Rukavice Camo Gloves

Za 269 Kč s DPH.
Kvalitní neoprénové rukavice v designu realtree. Rukavice Vám umožňují vystrčit tři prsty s možností zafixování na suchý zip.


akce, rybareniPENN naviják Slammer

VÝPRODEJ !!! Akce platí jen do vyprodání zásob !! Navijáky Slammer nabízejí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti.Tyto navijáky zvládnou opravdu velké ryby, bez obav, že se vám zhroutí pod rukama.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus - Prostějov Gammarus - Prostějov

Prostějov, Wolkerova 10