MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Na Podhraďáku proběhl výlov a Sandokana chtějí zbourat.

Kategorie: Všeobecné

Plumlov – Překvapení v podobě krásných ryb vydal při středečním výlovu Podhradský rybník v Plumlově. „Na jaře jsme zde vysadili kapry o váze jednoho kilogramu. Teď mají hezké tři a půl až čtyři kila," pochvaloval si Ivo Krechler, šéf rybolovné čety z Povodí Moravy.

http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/vylov-po​dhradaku-ryby-pribraly-za-sezonu-tri-kila-20121121.​html

 

rover - ®, 22.11.2012

Diskuse k bleskovce

N nofish - ® Ne 25.11.2012 19:45:51
SlavnýLovecPampalini >> Ale jo, já tvůj názor beru. Ale proto jsem psal ať si zajdeš někam třeba na ty kuřata. Jsi rybář-rybolovec, tak se ti zdá, že se těm rybám ubližuje. Ale ve srovnání s chovem drůbeže, čuňat, hovězího dobytka, se ty ryby mají fakt zlatě. Tomu věř.
Jen tak na okraj. Člověče ony ty výlovy jsou i občas "pod dohledem", vánoční prodeje ryb taky. Je rpavda, že o pokutě za "nešetrný výlov" jsem neslyšel. U těch vánoc je fakt, že tam dostávají ty ryby zabrat asi fakt zbytečně, jen kvůli lidem a "tradicím".
Neznám ale rybáře, který by úmyslně poškozoval ryby, ubližoval jim. To se k rybám chovají hůř rybolovci na revírech...
N SlavnýLovecPampalini - ® Ne 25.11.2012 18:44:27
nofish >> no a tím že jí děláš, tak to určitě vidíš jak se s rybama na výlovech zachází... já vím že to jinak dělat nejde, ale mě prostě vadí ten pohled jak se tam s nima zachází a proto bych to nemohl dělat, já tu práci neodsuzuju ale dělat bych ji nemohl, nebo mohl ale né že by se mi dotoho dvakrát chtělo, beztak na výlovu vidím jak v tej vodě nic není a drbu si hlavu co jsem tam celý ty roky proseděl naprd, bez toho aspoň mám planý naděje že tam nejsem jak tajtrlík :-))
N nofish - ® Ne 25.11.2012 17:09:54
SlavnýLovecPampalini >> To se pleteš, já tu práci hájím, protože jsem ji dělal/dělám. Stále si za svými slovy stojím.

edit: Mimochodem. Za odkaz ale srdečně děkuji. Poučné a vlastně i pravdivé :-)
N nofish - ® Ne 25.11.2012 17:08:58
Turňa >> no je to na rekord, ale v tomhle není nic nemožné. Oni třeba zapoměli říct že z kila a půl :-) Říkávalo se, že když je dobrý rok, přibere velká ryba (myšleno kapr) deko denně. Tak už stačí spočítat, jak dlouho žrali, v jakých klimatických podmínkách atd... :-)
N SlavnýLovecPampalini - ® Ne 25.11.2012 11:51:46
nofish >> teď mě taky kritizuješ tím pádem se můžeš také označit za typického Čecha a můžeme si podat ruce... mimochodem doporučuji přečíst tento článek http://zrcadlo.blogspot.cz/2009/11/typicky-cesky-bl​b-7-zakladnich.html a zejména pak část 5)
N Turňa - ® Ne 25.11.2012 8:40:12
nofish >> A co říkáš tomu přírůstku, z jednoho kila na tři a půl, jde to vůbec?
N nofish - ® Ne 25.11.2012 6:27:33
SlavnýLovecPampalini >> Stále si stojím za svmi slovy. Komentuješ/kritizuješ práci, kterou dělal někdo jiný. Jak typicky české...
N SlavnýLovecPampalini - ® So 24.11.2012 23:46:05
nofish >> ale mě tvůj názor nezajímá, já nemám zapotřebí něco někomu dokazovat, já jenom říkám že házet ryby 3 metry vzduchem mi přijde už trošku moc, já vím že na výlovech to často bývá, že se s rybama chová nešetrně a jinak to ani nejde... akorát ta fotka letící ryby mě trošku dorazila... pokud bych tvůj hulvátskej příspěvek komentoval "tvým stylem" pak bych řekl něco jako "skoč do zdi debile" nebo tak... ale nemám to zapotřebí
N nofish - ® So 24.11.2012 21:56:46
SlavnýLovecPampalini >> Nekecej kraviny. Za prvé. Zajdi si pošmatlat v tom bahně abys věděl jaké to je. Ale týden/dva v kuse, ne jeden den jako zábavu.
A pak ti vřele doporučuju zajet se podívat na vyskladňování kuřat/kahen. Super zážitek pro tebe by mohla být i asistence při přepravě hovězího dobytka, nebo prasat, na jatka.....
Uvědom si co píšeš a kde to píšeš...
N SlavnýLovecPampalini - ® So 24.11.2012 21:41:37
ty s těma rybama teda zacházej... už jenom proto bych to nechtěl dělat, brodit v bahně v zimě se dá proti tomu ještě přežít

[ Vstoupit do diskuse - 10 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129 Kč s DPH.
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


akce, rybareninikl gigantica

Je čas zažít něco většího.....


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
RANCHO RIO EBRO RANCHO RIO EBRO

Lov sumců ve Španělsku na Ebru. Přijeďte na Rancho Rio Ebro - camp se nachází cca. 8km od městečka Mequinenza ve strategické poloze,...