MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Královédvorské splašky mohou opět téct do řeky

Kategorie: Všeobecné

Dvůr Králové nad Labem – Druhým odpojením královédvorské čistírny odpadních vod během jediného roku hrozí její provozovatel firma Litave. Město podle společnosti za čistění odpadních vod neplatí, Litave tak brzy dojdou peníze na provoz a nezbude mu než čističku vypnout. Starostka Dvora Králové Edita Vaňková ovšem upozornila, že vzhledem ke sporům ohledně čištění odpadních vod dává město peníze za čištění do soudní úschovy.

více na:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/193059-kra​lovedvorske-splasky-mohou-opet-tect-do-reky/

 

mates202 - ®, 26.8.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Feederový prut.

Síla těchto prutů dovoluje lov velkými feederovými krmítky a to jak na vodách stojatých, tak i na řekách se silným proudem. Navíc skvělý blank umožňuje daleké hody i těmi nejtěžšími sestavami.


akce, rybareniCARPERS Deštník s bočnicí Tanker 250cm

Za 1 950 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější ! Tento deštník si opravdu zaslouží přívlastek - špičkový. Carpers Tanker Umbrella je vyroben s důrazem na všechny detaily.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
RS Fish RS Fish

E-shop zaměřený na všechny způsoby sportovního rybolovu, který nabízí sortiment téměř všech světových značek s vlastním či dodavatelským...