MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Rybáři protestují. Bagry při stavbě cyklostezky zabily chráněné mihule

Kategorie: Všeobecné

Stavba cyklostezky Greenway Jizera na Turnovsku rozčílila místní rybáře. Bagry podle nich při práci v korytě řeky Jizery pozabíjely chráněné živočichy. Ohrazují se i chalupáři, bojí se, že cyklostezka ovlivní životní prostředí.

http://liberec.idnes.cz/rybari-i-chalupari-protestu​ji-proti-stavbe-cyklostezky-greenway-p9h-/liberec-z​pravy.aspx?c=A120605_1788410_liberec-zpravy_tm

 

rover - ®, 11.6.2012

Diskuse k bleskovce

N Chosé 2 - ® Po 11.6.2012 14:49:32
Místní chalupáři a rybáři se ohradili proti způsobu stavby včas před započetím stavebních prací.
To se jako mají přivazovat ke stavební technice nebo stromům jako Greenpeace....? Ostatně kde byli jmenovaní...? Oslovují prosté občany ke vstupu do seskupení v ulicích dost vzdáleného Liberce, kde už je voda bez života také díky stavebním úpravám. Nechce se mi zvracet, ale pouze lítost nestačí na lobování stavebních firem.
N Turňa - ® Po 11.6.2012 11:08:37
No zase Liberecký odbor ŽP. Jako by jim nestačil ten fotbal ve Frýdlantu v. Č. Tak asi se musí oslovit pan ministr Chalupa!!!

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni Novinka 2017 Wychwood Batoh System Select Short Haul Rucksack

Dodáme do 24 hodin a bez poštovného a balného. Wychwood Batoh System Select Short Haul Rucksack s bonusem dvou pouzder v hodnotě 394Kč.


akce, rybareniPrologic Vlasec XLNT HP 1000 m (SLEVA 52%)

Za 269 Kč s DPH.
Díky novému vtlačovacímu procesu a novému co-polymeru jsme zvýšili nosnost v uzlu a snížili paměť, takže se z XLNT HP stává perfektní monofilní vlasec pro všestranné využití.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CK ALBA tour s.r.o. CK ALBA tour s.r.o.

Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových evropských i světových...