MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Kolik časopisů o kaprech unese český tiskový trh?

Kategorie: Všeobecné

Číhají na nás v trafikách a čekají, až si jich všimnete. Časopisy, které jste doteď neznali!

"...Byla to náhoda. Sháněl jsem v trafice úplně něco jiného, ale při bloudění očima po regálu mě zarazila černá lesklá obálka časopisu, který jsem ještě v životě neviděl. Ukázalo se, že to je měsíčník Kapr & kapří svět, jehož aktuální číslo je plné strhujících snímků… s kapry.."

"...Ostatní druhy ryb jsou ohavně diskriminovány, neboť vlastní časopisy nemají. Sumci a štiky ani ťuk, zrušen byl dokonce i Zpravodaj obecního úřadu ve Pstruží.."

http://www.mediar.cz/sladkovodni-ryba-na-ctyri/

Doporučuji přečíst sloupek Filipa Rožánka pro Médiář.cz. :)

 

Hugo Fisher - ®, 5.6.2012

Diskuse k bleskovce

N F0XL - ® Út 5.6.2012 12:04:47
Nechápu, proč si v dnešní době vůbec kupovat časopis? Je tam kolik let pořád to samé, ceny jsou přehnané a v neposlední řadě se trhá a nesaje :).
N makass - ® Út 5.6.2012 11:51:15
časopisy už nějakou dobu nekupuju. Tady na Mrku najdu vše, včetně přímích reakcí a přímích zkušeností od ostatních kolegů rybářů.
N retrívr - ® Út 5.6.2012 11:46:56
Moc krásný článek.Potvrzuje jen reklamní masáže, které převážné většině yhovují, baněkteří nemůžou být bez. Teď k tématu. Trh vydrží, to co vydrží, chce spotřebitel. No a kapr je cílovou rybou většiny rybářů, zvláště po té, co se začali, také díky reklamě, chytat velcí kapři, kteří se chytají také díky reklamě na bobule.Nic víc, nic míň.

[ Vstoupit do diskuse - 3 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDelphin Lehátko ST8 Plus+

Za 3 599 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Postel ST8+ je pozvednutí výborného modelu ST8 ještě na novou úroveň. Tato postel je synonymem pohodlí a vysokého komfortu! Základem je extra silná, 8 nohá konstrukce.


akce, rybareniVýrazná cenová AKCE Fox Mikina s kapucí Black

Za 1 152 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Luxusní originální bavlněná a velmi příjemná mikina s logem Fox na více místech z kvalitního a silnějšího materiálu, který dobře chrání před chladem.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA Worldfishing CA Worldfishing

Specializujeme se na rybářské zájezdy do atraktivních destinací! Cestovní agentura World Fishing se zabývá zprostředkováním rybářských...