MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Krajský seminář vedoucích rybářských kroužků

Kategorie: Všeobecné

25. února 2012 uspořádal Odbor mládeže Západočeského územního svazu ČRS jako každoročně předjarní seminář vedoucích rybářských kroužků.

Zástupci většiny místních organizací Plzeňského a Karlovarského kraje podebatovali o výsledcích svých svěřenců v uplynulé sezóně, vyslechli si plán práce na rok 2012, doladili termínový kalendář, dozvěděli se o nových metodických pomůckách pro rybářské kroužky, osvěžili si informace k čerpání dotací a připravili se tak na spolupráci v nadcházejícím roce.

Důležitou informací je posunutí termínu krajského kola Zlaté udice o týden, na 1-3. června. Koná se v Plasích, chytat se bude v Plzni na Radbuze.

Bližší info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/82.html

 

foxxx - ®, 17.3.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
Obal K 90/2

Za 980 Kč s DPH.
Zcela nová kolekce pouzder na pruty jistě potěší nejednoho rybáře. Řada -K- nabízí dvou tří komorové provedení v délce 90, 115 a 130 cm, kdežto řada -S- 85, 100 a 120 cm dlouhá pouzdra, rovněž ve dvou a tří komorové variantě.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE 1kg akce!

Za 399 Kč s DPH.
Exkluzivní směs založená na 100% rozpustných rybích moučkách, obrovském množství skvělých rozpustných atraktorů a spousta dalších lahůdek je doplněna tím nejlepším z řady tekutých složek : esencí Elite, Carptrack Liquid Aminem a několika tajnými složkami.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...