MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Smolovský rybník bude řešit i soud ve Štrasburku

Kategorie: Všeobecné

Domažlice – Soudní spor o vlastnictví Smolovského rybníka u Domažlic pravděpodobně skončí až u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Potřebné kroky k tomu podniká vedení domažlické radnice.
„Nejvyšší soud zamítl naše dovolání. Rozhodli jsme se proto podat ústavní stížnost, což je poslední krok před tím, než se obrátíme na evropský soud ve Štrasburku,“ konstatoval starosta Miroslav Mach.
Spor o vlastnictví dvacetihektarového rybníka, který byl historickým majetkem města, probíhá od počátku devadesátých let.

http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/smolovsky-​rybnik-bude-resit-i-soud-ve-strasburku-20120308.htm​l

 

rover - ®, 13.3.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Feederový prut.

Síla těchto prutů dovoluje lov velkými feederovými krmítky a to jak na vodách stojatých, tak i na řekách se silným proudem. Navíc skvělý blank umožňuje daleké hody i těmi nejtěžšími sestavami.


akce, rybareniFOX naviják FX13 Reel

Za 5 940 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější ! Největší naviják z rodiny kaprařských navijáků s označením FX, který disponuje královskou kapacitou vlasce.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
ML SPORT ML SPORT

Brno, Bohunická 67