MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Přehrada v Nových Heřminovech dostala zelenou, ekologové se bouří

Kategorie: Všeobecné

Výstavbě přehrady v Nových Heřminovech na Bruntálsku už nestojí nic v cestě. Rozhodlo o tom ministerstvo životního prostředí, které jí dalo zelenou. Schválilo dokumentaci EIA, kde se posuzoval vliv nádrže na životní prostředí. Podle občanských sdružení v čele s hnutím DUHA ale ministerstvo pochybilo. Automaticky totiž schválilo jednu z variant, aniž by ostatní, šetrnější k přírodě i tamním obyvatelům, důkladně posoudilo. Územní povolení ke stavbě proto napadne u správního soudu.
http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/izu​rnal-prehrada-v-novych-herminovech-dostala-zelenou-​ekologove-se-bouri

 

DAVISS - ®, 23.2.2012

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSpací pytel All Season 2 in1 Sleeping Bag

Za 3 394 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez bal. a poštovného.Díky svému dvouvrstvému provedení je tento spací pytel určen jak do extrémních podmínek, tak při vyjmutí vnitřní části lze používat celoročně.


akce, rybareniOKUMA Custom Black akce + 1000m vlasce zdarma!

Za 3 798 Kč s DPH.
Propracovaná novinka od značky OKUMA. Nyní při zakoupení 2 kusů ve speciální akci spolu s 1000m vlasce značky PROLOGIC v hodnotě 620 Kč zcela zdarma!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské Centrum Olomouc Rybářské Centrum Olomouc

Olomouc, Pasteurova 8a