MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Vodohospodáři zjistí, kdo špiní Vranovskou přehradu. Chtějí ji vyčistit

Kategorie: Všeobecné

Vodohospodáři chtějí vyčistit Vranovskou přehradu. Její hladinu totiž pravidelně ve druhé půlce léta pokrývají sinice. Aby ovšem drahé čistící práce nepřišly vniveč, musejí vodohospodáři nejdříve odhalit, kdo vodu znečišťuje. Do nádrže přitom teče voda i z Rakouska.

http://brno.idnes.cz/vodohospodari-zjisti-kdo-spini​-vranovskou-prehradu-chteji-ji-vycistit-1ag-/brno-z​pravy.aspx?c=A120117_1717708_brno-zpravy_dmk

 

rover - ®, 18.1.2012

Diskuse k bleskovce

N arnošt - ® St 18.1.2012 23:57:47
Jarda 7 >> Takový argument opravdu nemám.Pochopím,že je něco potřeba chránit a zachovat před totálním vyhubením,ale nepochopím,když se takový druh znovu vzchopí a přemnoží,proč nepřijít s opačným řešením.
N Jarda 7 - ® St 18.1.2012 19:19:47
Osobně bych to razítko dal i bez té poslední kapky.Nevidím důvod ignorovat,že kormoráni devastují ryby.Pokud máš argument pro ochranu kormorána rád si ho přečtu.
N arnošt - ® St 18.1.2012 18:45:34
Že by za to mohli zemědělci a do přehrady se spláchnul nějaký jejich moribundus?Anebo že by za sinice mohli chataři,kteří do vody močí a kálejí?? Jsem pro jiné řešení,sveze se to po kormoránech,stejně můžou i za to,že krávy nedojí a bude to poslední kapka pro razítko na bumážku o jejich odstřelu...

[ Vstoupit do diskuse - 3 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPosezónní výprodej umělých nástrah!

Využijte slevy až 72% v posezónním výprodeji nástrah pro lov dravců! V této nabídce najdete opravdu zajímavé kousky, které by neměly chybět ve Vaší výbavě!


akce, rybareniJET FISH - Exkluzivní pelety na chytání 20mm 250g (kyblík) akce!

Za 97 Kč s DPH.
Skvělé chytací pelety sestavené z našich nejúspěšnějších boilie směsí a nejúčinnějších příchutí. Jsou určené na rychlé chytání. Díky silnému uvolňování atraktorů, jsou velmi účinné i ve studené vodě. Jejich účinnost ještě zvýšíte, když je před nahozením krátce ponoříte (na několik vteřin) do dipu.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Foret Fishing - rybářské potřeby Foret Fishing - rybářské potřeby

Hustopeče, Bratislavská 18