MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Kateřina Březová: Evropa decimuje rybí populace

Kategorie: Všeobecné

Stav evropských populací ryb je dramatický: přes 70 % evropských druhů je považováno už za přelovené. Řízení rybolovu v Evropě je jedno z nejhorších na světě. Může za to dosavadní zastaralá rybářská politika EU. Kvóty na lov jednotlivých druhů ryb dlouhodobě daleko přesahují doporučení vědců. I konečná úmluva na rok 2012 nechává kvóty dvacet procent nad úrovní, kterou doporučila Evropská komise na základě vědeckých poznatků.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Katerina-Brez​ova-Evropa-decimuje-rybi-populace-218509

 

michec - ®, 1.1.2012

Diskuse k bleskovce

N malamut - ® Po 2.1.2012 9:02:28
Proč jen mě to nepřekvapuje?

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPENN naviják Slammer

VÝPRODEJ !!! Akce platí jen do vyprodání zásob !! Navijáky Slammer nabízejí nepředstavitelnou sílu a výkon při svojí poměrně malé velikosti.Tyto navijáky zvládnou opravdu velké ryby, bez obav, že se vám zhroutí pod rukama.


akce, rybareniAkce roku 2017 u Echolotů Lowrance v podobě dárků a ceny

Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Echoloty pro rybáře se řadí mezi sonary a fungují na principu echolokace.Jako bonus nyní získáte ZDARMA baterii a nabiječku a snížení ceny.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen