MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Mistrovství ČR v LRU – přívlačí

Kategorie: Všeobecné

Letošní mistrovství ČR v LRU – přívlačí (Lovu Ryb Udicí) padlo, podle předem daného klíče, na Západočechy. Znalost roku pořádání, nám umožnila precizní naplánování celé akce. Realizační tým, složený ze západočeských závodníků, vybíral nejvhodnější lokalitu, kde by se dal takto prestižní závod uskutečnit. Jelikož jsme chtěli, aby se o námi pořádané republice hovořilo v superlativech, a zároveň aby to bylo pro závodníky něco jiného, než na co jsou zvyklí, co by prověřilo jejich um a zkušenosti. Když jsme si dali výčet všeho, co bychom od závodní vody očekávali, bylo takříkajíc nevyhnutelné, aby naše pozornost skončila na ÚN Hracholusky. Závody jsme záměrně pořádali až v říjnu, protože přehrada je v tuto dobu upuštěná a dalo se pohodlně chodit po břehu a také se zde vyskytuje méně rybářů.

Bližší info a foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/70.html

 

foxxx - ®, 19.11.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNavijáky Fox FX

Novější modely navijáků FX od firmy FOX dostal silnější převody a trošičku upravený design, aby se stal ještě lepším partnerem pro lov kaprů.


akce, rybareniSensas 3000 Dark Salty Bremes (cejn-černý-slaný) 1kg

Za 129 Kč s DPH.
Nové slané černé krmení obohacené o směs minerálních solí. Slané krmení je vhodné zejména do velmi studené vody (zima) a nebo do velmi teplé vody (léto). Sůl podporuje atraktivitu krmení i při takovýchto teplotních výkyvech.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...