MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

V řekách i přehradách je málo vody, rybáři zvažují převoz ryb

Kategorie: Všeobecné

Region - O 5,8 metru níže, než je běžná zásobní hladina, sahá v současnosti voda v přehradě Šance na Frýdecko-Místecku. Proti běžnému stavu je tak v přehradě o 58 milionů kubíků vody méně.
Vody je méně i v dalších přehradách v Moravskoslezském kraji. V Kružberku chybí 84 milionů kubíků vody, ve Slezské Hartě 88 milionů kubíků a v nádrži Těrlicko 82 milionů kubíků.
Málo vody je i v řekách. Podle vedoucího Vodohospodářského dispečinku Povodí Odry Jiřího Pagáče průtoky ve vodních tocích se pohybují na úrovni 330 až 355denní vody (statistické číslo, které vypovídá, že takový průtok bývá 330, respektive 355 dní v roce).

http://fm.denik.cz/zpravy_region/nedostatek-vody201​11108.html

 

rover - ®, 9.11.2011

Diskuse k bleskovce

N Ian - ® Čt 10.11.2011 6:43:28
no to bude asi pravda, ale nenapsali příčinu tohoto stavu
N standas - ® Čt 10.11.2011 6:22:57
A dle předpovědi počasí bu ještě hůř. :-(

[ Vstoupit do diskuse - 2 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniCRALUSSO Pluto - splávek na dírky

Za 33 Kč s DPH.
Drobný anglický splávek bez předvážení vhodný pro lov blízko u břehu, mělkých vodách anebo na dírkách. Tělíčko i anténka jsou vyrebeny z balsy. Je dodáván v těch gramážích: 0,6 - 1 - 1,25 - 1,5 gr.


akce, rybareniKřeslo Feeder Master

Za 3 217 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného a balného.Značkou Mivardi od základu navržené multifunkční křeslo s prodlouženým opěradlem a důmyslným systémem volitelných bočních adaptérů na stolky, držáky a další příslušenství.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPFANATICS.cz CARPFANATICS.cz

Jsme internetová prodejna moderního typu s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a také klub vyznavačů moderního rybolovu. Máme...