MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Policisté prověřili rybáře. Čtyři pochybili

Kategorie: Všeobecné

Kroměříž – Na to, jestli některý z rybářů nepytlačí, se v pátek zaměřili policisté obvodního oddělení v Kroměříži a členové rybářské stráže Moravského rybářského svazu místní organizace. Kontrolovali více než dvacítku rybářů.
„Čtyři drobné přestupky vyřešila rybářská stráž na místě domluvou,“ zhodnotila za kroměřížskou policii Barbora Balášová.

„Je období, kdy se loví všechny druhy ryb, pytláky to láká,“ uvedla Balášová a dodala, že za prokázání pytláctví může rybáře čekat až rok ve vězení.

http://kromerizsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/policis​te-tentokrat-proverili-rybare-ctyri.html

 

rover - ®, 14.9.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniLehátko Flat Fleece 6 nohé + Taška na lehátko Zdarma!

Za 2 799 Kč s DPH.
Fleecové lehátko Giants Fishing v provedení „ Flat“ ploché a bez kloubové aretace. Možnost nákupu na splátky + přeravní taška zdarma + doprava zdarma + další dárky dle vlastního výběru ZDARMA.


akce, rybareniSportcarp method mixy

Za 81 Kč s DPH.
Method mixy, které jsou založeny na živočišných a rostlinných moučkách té nejvyšší kvality jsou k dispozici ve třech příchutích.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...