MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Nejlepším rybářem byl v sobotu v Kyjově Jakub Vrána

Kategorie: Všeobecné

Kyjov – Tři chycení kapři stačili k tomu, aby Jakub Vrána z Chebu v sobotu na rybníku v Kyjově pokořil svých 45 soupeřů. Protože kapři byli úctyhodné míry, Vrána v tradičních rybářských závodech pořádaných Rudolfem Fatkou, zvítězil.
„Dnes se nám tady sešlo šestačtyřicet rybářů, z toho je pět dětí. Zachytat si přijeli rybáři nejen z Tachovska, ale i z Chebska, Domažlicka a Plzeňska,“ uvedl Fatka.
Rybářům se ale v lovu příliš nedařilo. „Mám tady všechno, kapry, líny, amury, štiky, ale dneska nějak vůbec neberou. Závodníci toho vytahují hodně málo,“ řekl Deníku pořadatel.

http://tachovsky.denik.cz/zpravy_region/nejlepsim-r​ybarem-byl-v-sobotu-v-kyjove-jakub-vran.html

 

rover - ®, 5.9.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPosezónní výprodej umělých nástrah!

Využijte slevy až 72% v posezónním výprodeji nástrah pro lov dravců! V této nabídce najdete opravdu zajímavé kousky, které by neměly chybět ve Vaší výbavě!


akce, rybareniSportcarp plovoucí nástrahy Feeder Candies

Za 95 Kč s DPH.
Nejmenší verze mimořádně populárních nástrah Carp Candies, která je upravena tak, aby se dala nastražit různými způsoby.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Braunstar - rybářské potřeby Braunstar - rybářské potřeby

Internetový on-line obchod zaměřený na všechny způsoby rybolovu ( 10.000 položek on-line ) Zboží Vám doručíme do 24 hodin ( následující...