MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Biolog Loyka o Plumlovu: Vím, že se lidé zlobí...

Kategorie: Všeobecné

Plumlov/Mostkovice – Ví, že je to pro všechny dlouhé. Že jsou lidé naštvaní a netrpělivě čekají na úspěšný konec akce. „Ale opravdu není jiná možnost než plumlovskou přehradu odvodnit, dotěžit sedimenty, vybudovat mokřadní pásmo v její horní části, opravit hráz, odstranit pečlivě všechno, co nám na obnaženém dně vyroste. Následně ošetřit zbylé sedimenty třeba vápněním a teprve pak napustit přehradu ze zrevitalizovaného Podhradského rybníka. Samozřejmě vodou, ve které už nebudou splašky z obcí,“ vzkazuje Petr Loyka, olomoucký biolog dozorující jak revitalizaci plumlovské přehrady, tak ozdravění Podhradského rybníka.
http://prostejovsky.denik.cz/zpravy_region/biolog-l​oyka-o-prehrade-vim-ze-se-lide-zlobi.html

 

DAVISS - ®, 29.7.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vstřícný ohlas k zaslání nějakých rybářských potřeb do sbírky pro mého kamaráda, kterou jsem zde na MRKu vyhlásil a touto cestou jsem mu chtěl v nezáviděníhodné...

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniJET FISH - Exkluzivní pelety na chytání 20mm 250g (kyblík) akce!

Za 97 Kč s DPH.
Skvělé chytací pelety sestavené z našich nejúspěšnějších boilie směsí a nejúčinnějších příchutí. Jsou určené na rychlé chytání. Díky silnému uvolňování atraktorů, jsou velmi účinné i ve studené vodě. Jejich účinnost ještě zvýšíte, když je před nahozením krátce ponoříte (na několik vteřin) do dipu.


akce, rybareniFOX naviják FX13 Reel

Za 5 940 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější ! Největší naviják z rodiny kaprařských navijáků s označením FX, který disponuje královskou kapacitou vlasce.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby Plzeň Rybářské potřeby Plzeň

Plzeň, Hodonínská 57