MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Zloději jsou všude

Kategorie: Všeobecné

Zdravím všechny MRKaře,
Dnes mi zloději ukradli mou veškerou rybářskou výbavu ze zamčené garáže na okraji vesnice.Byť byla již používaná a opotřebovaná někomu se hodila.Chci tímto varovat ostatní mottem:Každá věc má svého kupce a bohužel i svého zloděje.Nenechávejte proto výbavu bytˇ ne drahou ve svých garážích(je to pohodlné a rychlé při odjezdu na lov ),komu by se hodilo 10-leté kaprařské křeslo,bivak,deštník,podběrák,signalizátory a pruty).Dnes jsem na to doplatil, jsou lidé,kteří potřebují všechno.NENECHTE SE OKRÁST.
Všechny Poctivé zdraví KAPRAL.

 

KAPRAL - ®, 7.7.2011

Diskuse k bleskovce

N jurasoft - ® Ne 10.7.2011 17:55:21
retrívr >> aha jasně.."pozdě bycha honiti"...jít za pojišťovákem pro pojistku když máš v baráku vodu je pozdě...
N retrívr - ® Ne 10.7.2011 15:12:13
jurasoft >> No myslel jsem jen, že už pozdě něco dohánět a dodatečně radit, což mu v té chvíli jako podržení hlavy vzhůru moc nedá. Jinak jsi měl pravdu.
N velbyk - ® Ne 10.7.2011 12:23:19
tady kdosi píše o zámcích ano souhlas ,ale vím o kuriozitce která se stala , že zloději vlezli do garáže stropem i takový jsou dobitci ....
N jurasoft - ® Ne 10.7.2011 12:17:58
retrívr >> nerozumím jak jsi to myslel...

jsem zastáncem usa zákonu osobního vlastnictví...souhlasím s těmi co si namontovali do chaty fugas a zlodějovi to urvalo nohu či co..jen bych ho udělal účiněji tak aby z nenechavce zbylo jen žrádlo pro kočky...a nebo ten co si dal do vlastní stodoly vosí hnízdo a pak jen obdržel hlášku od policie, že zloděj je na aro protože byl alergický...policie nemůže suplovat hlídače a nemůže působit represivně..na to jsou soudy a kriminály...a že recidivistovi další x tý trest nic neudělá páč v kriminálu strávil většinu života a ty zrovna máš smůlu že tě navštívil ? a co tak zařídit aby z toho lupu tvého majetku neodešel po svých ?
N Soulfish - ® Ne 10.7.2011 10:03:39
kakr >> mně tenkrát stačilo najít doklad o zakoupení rybářského lístku a vystavili mi nový buď bez poplatku a nebo byl ten poplatek tam maličký, že si ho už ani nepamatuju....
N KAPRAL - ® So 9.7.2011 19:40:00
šmudla:Máš pravdu,mám na tom svůj podíl,ale právě to,že výbava nebyla nová a nic hodně cenného jsem v garáži neměl,mě nechávalo v klidu.Nechci zde brečet nad ukradenou výbavou,ale upozornit ostatní,aby používali jak Ty říkáš prevenci,protože na policii rozhodně v těchto případech nelze spoléhat.
N šmudla - ® So 9.7.2011 19:08:54
KAPRAL >> Jak bych to jen řekl? včil pozdě bycha honit.
Na zloděje garážové platí prevence - bytelný zárubně, aspoň tři zámky. Nemít tam nic hodně cennýho. Oni když vidí robustní mříže, x bytelných zámků(třeba klidně nějaký můžou být falešný) tak se většinou otočí na kramfleku a nebudou riskovat že je někdo vyruší a půjdou o dveře dále ... v tom jim nezabrání nic když už jdou na lup...jsou jako štika, ta si taky vybere nejsnadnější kořist která si vyloženě koleduje o sežrání.
N Fil@s - ® So 9.7.2011 19:05:25
Náš právní systém dopřává právě zlodějům...
N Pvl - ® So 9.7.2011 19:02:00
Zloději tu ,zloději tam , všude kam se podívám :o§) ((
N KAPRAL - ® So 9.7.2011 19:00:00
Jim se nic nestane,nahlásil jsem to na policii,ale ta vše jen zaprotokulujie a nesnaží se cokoli vyšetřovat.Těm šmejdům se prostě hodí vše,za co lze v zastavárně utržit i třeba málo peněz.A až peníze ,dojdou což je rychlé ,tak na další garáž.Myslím,že takových krádeží bude přibývat víc.
N retrívr - ® So 9.7.2011 18:53:45
jurasoft >> si ho fakt podržel.
N Tommy23 - ® So 9.7.2011 18:43:24
KAPRAL - >> Lidi ztrácí respekt a strach a pak to takto vypadá. I když ta výbava, jak píšeš, měla již něco za sebou, tak to člověka mrzí (jde také o princip věci). Škoda, snad už se ti to znovu nestane...

[ Vstoupit do diskuse - 22 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


akce, rybareniJET FISH - Hotové boilie MYSTERY 15mm 250g akce!

Za 69 Kč s DPH.
Řada boilie vyrobená z naší dlouhodobě úspěšné boilie směsi. Skládá se z rybích mouček, enzymaticky upravených mořských mouček, extraktů, ptačích zobů a dalších surovin.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
LOS - CORMORAN LOS - CORMORAN

Písek, 39701 , Heydukova 100