MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Ryby s vysílačkou

Kategorie: Všeobecné

Ve dnech 14 – 15. 6. 2011 v lokalitě Třímany – Hřešihlavy – Krašov byl prováděn pracovníky VÚV TGM ichtyologický průzkum řeky Berounky s cílem odlovit několik candátů a umístit na ně přístroje umožňující jejich monitoring.

Díky našim starým známým ze zimního období se nepodařilo chytit jediného candáta a kormoráni nám nechali pouze pár parem. Bylo proto rozhodnuto, že se upraví původní plán a vysílačky dostanou parmy. Stalo se a 12 ks parem obdrželo do břišní dutiny poměrně drahé zařízení a žádáme touto cestou rybáře, pokud by se jim podařilo ulovit parmu o velikosti cca 62 – 65 cm a ze břicha jí trčel cca 15 - 20 cm dlouhý izolovaný drát, aby ji se vší šetrností vrátili zpět do řeky.

Info a fotogalerie zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/38.html

 

foxxx - ®, 21.6.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFor Fishing Nash

Představíme vám další bait produkty Nash, které vám přivezeme na výstavu. Kompletmí řadu 4G Squid, TG Active, Citrus a Key. Z řady Action komletní řady Crab&Krill, Coconut Cream, Tangerine Dream, Pineapple Crush, Cappuccino, Liver & Garlic, Tandoori Spice


akce, rybareniNovinka 2017 - Termotaška Trakker - NXG Chilla Bag

Za 1 190 Kč s DPH.
NXG Chilla Bag je speiálně designovaná taška pro udržení všech potravin, nebo návnad v chládku. Má izolační stěny s vysokou hustotou potažené fólií. Díky tomu má super-termální vlastnosti a vysoký výkon chlazení. Ať už to bude pro ranní snídani, nebo pro uchování mraženého boilies.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
LOS - CORMORAN LOS - CORMORAN

Písek, 39701 , Heydukova 100