MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Západočeské územní kolo Zlaté udice

Kategorie: Všeobecné

Její tradice sahá až do sedmdesátých let minulého století a přestože se řada věcí vyvíjela, základní princip zůstává osvědčený a stejný. Přátelské soutěžní setkání dětí, dorostenců a jejich vedoucích ve třech disciplinách. Rybářských znalostech, lovu ryb na plavanou a rybolovné technice.

Soutěž probíhá ve čtyřech úrovních. Nejdříve probíhají místní kola, následují okresní, krajská a národní kolo. Z nižší do vyšší úrovně se vždy kvalifikují čtyři žáci, jedna žákyně a jeden dorostenec.

Pořadatelství krajských a národních kol se ve spolupráci s územními svazy a Radou ČRS střídavě ujímají místní organizace. Poslední dobou zaznamenáváme skvělý přístup pořádajících organizací i místních zastupitelství obcí a měst.

V západních Čechách se hostitelství v posledních letech ujaly MO Kralovice, Plzeň 1, Kynšperk nad Ohří, Ostrov nad Ohří, Kdyně, Bělá nad Radbuzou, letos Horšovský Týn.

V roce 2012 pořádá krajské kolo ZU MO Plasy ve spolupráci s Plzní, kde bude na Radbuze závod v plavané.


Info,reportáž,foto zde: http://www.crsplzen.cz/cz/novinky/36.html

 

foxxx - ®, 15.6.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDelphin Etna Carp Cork 3,6m 3lb 3díl AKCE 1+1 + Obal 145cm!

Za 3 530 Kč s DPH.
3 dílný, extrémně štíhlý a lehký kaprařský prut ETNA CARP. Nyní v akci 1+1 + Obal Zdarma! Doprava zdarma, možnost nákupu na splátky a další dárky dle vlastního výběru zcela ZDARMA.


akce, rybareniKvalitní nafukovací čluny BOAT007

Za 7 000 Kč s DPH.
Vynikající kvalita provedení a materiálů v ceně od 7000,- Záruka 3 roky na komponenty a 5 let na materiál.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CARPPRODUCT.CZ CARPPRODUCT.CZ

Váš specialista nejen na lov kaprů. Zavedený E-shop s dlouholetými zkušenostmi a kamennou prodejnou, na trhu jsme přes 20 let....