MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Kyselé oceány mohou ohlušit ryby

Kategorie: Všeobecné

Klesající pH mořské vody za sebou zřejmě může zanechat hejna nahluchlých ryb. Od průmyslové revoluce absorbovaly oceány více než polovinu oxidu uhličitého, který pochází ze spalování fosilních paliv. Pokles pH mořské vody je proto rychlejší, než byl kdykoliv za posledních 650 000 let. Dosavadní vědecké práce naznačily, že prudké okyselování oceánů může u ryb vyvolat ztrátu čichu. Podle nové studie ale negativní následky příliš nízkého pH mořské vody zasáhnou i rybí sluch.
http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/co-pisi-jini/kys​ele-oceany-mohou-ohlusit-ryby

 

DAVISS - ®, 4.6.2011

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDelphin Etna Carp 3,6m 3,00lb AKCE 1+1 + Mivardi Obal 205cm !!

Za 3 949 Kč s DPH.
Dvoudílný, extrémně štíhlý a lehký kaprařský prut ETNA CARP. Nyní v akci 1+1 + Obal Zdarma! Doprava zdarma, možnost nákupu na splátky a další dárky dle vlastního výběru zcela ZDARMA.


akce, rybareniSkvělá NOVINKA 2017!

Jde o IDEÁLNÍ naviják pro lehký lov okounů, pstruhů, ale také i pro těžší práci při lovu štik a candátů. Skvělý nový design v zelené barvě.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby Plzeň Rybářské potřeby Plzeň

Plzeň, Hodonínská 57