MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Čistírna letos spustí novou biologickou linku

Kategorie: Všeobecné

Strakonice – Po dokončení rekonstrukce a modernizace poteče do Otavy čistší voda, jak předepisuje Evropská unie. Hlavně pokud jde o fosfor a dusík.

Čistší voda, kterou Strakonice budou vypouštět do řeky Otavy. To přinese modernizace a rozšíření čistírny odpadních vod, která je v současné době zhruba v polovině.

Do konce roku má být v provozu nová biologická linka. „Zároveň dojde k odstavení a zakonzervování staré,“ zmínil se investiční technik radnice Lukáš Srb.

http://strakonicky.denik.cz/zpravy_region/st_201011​24_cistirna.html

 

foxxx - ®, 26.11.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

sbírka

Dovoluji si oznámit ,že jsem se rozhodl uspořádat sbírku nějakého rybářského nářadí -náčiní pro svého kolegu z práce,kterého postihla dne 16.1.2017 osobní tragédie v podobě vyhoření domku do...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Sada Nádobí (SLEVA 52 %)

Za 1 045 Kč s DPH.
S touto jídelní sadou již nebudete u vody trpět hlady. Speciální povrchová úprava FDA a LFGB pro bezpečný kontakt s jídlem. Odolný anodizovaný povrch. Lehký materiál pro snadný transport. Rovnoměrné vedení tepla. Jednoduše se čistí.


akce, rybareniCralusso General Match 150m

Za 116 Kč s DPH.
Velmi spolehlivý vlasec s vysokou nosností, skvělou poddajností, zvýšenou odolností proti UV záření a oděru. Vhodný pro široké rybářské použití např. na feeder,plavanou, přívlač ale i na výrobu udiček na děličku. K dostání v několik různých průměrech, nosnost v tahu viz. foto níže. Návin 150 m.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské centrum Olomouc Rybářské centrum Olomouc

Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský rybolov - navijáky,...