MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Výstava RYBAŘENÍ opět v tradiční podobě

Kategorie: Všeobecné

Třináctý ročník Mezinárodní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ se uskuteční v areálu brněnského výstaviště v termínu 10.-13. března 2011. Výstava se vrací do svého původního formátu čtvrtek – neděle a přesouvá se zpět do tradičního „rybářského“ pavilonu F.

RYBAŘENÍ je atraktivní hlavně pro české a slovenské rybáře, neboť je největší odbornou výstavou v České republice a jednou z největších rybářských výstav v rámci Evropy. Vystavovatelé v Brně opět představí bohatý sortiment rybářského náčiní (pruty, navijáky, vlasce, háčky, zátěže, splávky, nástrahy a další) a také rybářské doplňky, například nepromokavé oblečení pro rybáře, stany, deštníky, čluny a lodě či lodní motory. K vidění budou také časopisy a knihy s rybářskou tematikou, fotografie, videozáznamy, o přízeň návštěvníků budou usilovat cestovní kanceláře specializující se na rybolov a další vystavovatelé z oboru.

Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program složený jak z odborných přednášek a praktických ukázek, tak ze soutěží o ceny.

 

Martin M. - ®, 15.11.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybarenižhavé NOVINKY Wychwood skladem

Mrkněte na nejnovější kolekci produktů od značky Wychwood. Skvělý design! Nové batohy, tašky, podložky, pouzdra na pruty.


akce, rybareniAkce Pinewood

Akce na oblečení Pinewood


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
PEPA cestovní kancelář s.r.o. PEPA cestovní kancelář s.r.o.

Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina, Panama, Maledivy,...