MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Výstava RYBAŘENÍ opět v tradiční podobě

Kategorie: Všeobecné

Třináctý ročník Mezinárodní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ se uskuteční v areálu brněnského výstaviště v termínu 10.-13. března 2011. Výstava se vrací do svého původního formátu čtvrtek – neděle a přesouvá se zpět do tradičního „rybářského“ pavilonu F.

RYBAŘENÍ je atraktivní hlavně pro české a slovenské rybáře, neboť je největší odbornou výstavou v České republice a jednou z největších rybářských výstav v rámci Evropy. Vystavovatelé v Brně opět představí bohatý sortiment rybářského náčiní (pruty, navijáky, vlasce, háčky, zátěže, splávky, nástrahy a další) a také rybářské doplňky, například nepromokavé oblečení pro rybáře, stany, deštníky, čluny a lodě či lodní motory. K vidění budou také časopisy a knihy s rybářskou tematikou, fotografie, videozáznamy, o přízeň návštěvníků budou usilovat cestovní kanceláře specializující se na rybolov a další vystavovatelé z oboru.

Pro návštěvníky bude připraven bohatý doprovodný program složený jak z odborných přednášek a praktických ukázek, tak ze soutěží o ceny.

 

Martin M. - ®, 15.11.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniDELPHIN - Jedinečné akce!

Ty nejzajímavější výrobky velice oblíbené značky DELPHIN za nejnižší ceny doplňujeme navíc o praktické dárky ZDARMA - JEN U NÁS!


akce, rybareniMaver DIAMOND Feeder 360 cm,90 g

Za 4 200 Kč s DPH.
Diamond,jeden z nejlepších prutů značky Maver


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby AQUAZONA.CZ – Rybářské potřeby

Rybářský e-shop s maximálními službami pro zákazníky. Rychlé dodání, široký výběr, snadná orientace na stránkách, skvělý slevový a věrnostní...