MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Mekongský sumec v ohrožení

Kategorie: Všeobecné

Světový fond divočiny (WWF) vydal zprávu, ve které deklaruje možné ohrožení populace velkého mekongského sumce, respektive všech 4 druhů vyskytujících se v daném povodí. Na vině jsou plánované změny přírodního řádu řeky, konkrétně stavba vodních elektráren a jejich záchytných přehrad. Vedoucí programu ochrany mekongského sumce sdělil, že ryby této velikosti nebudou schopny proplavat rybími přechody a dojde tak k vážnému narušení jejich života. Stavba přehrad rovněž změní systém sedimentace, která je pro mekongské sumce důležitá z hlediska potravy.

http://www.worldfishingtoday.com/news/default.asp?n​yId=5975

 

Mr.Stick - ®, 8.8.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFOX Prut EOS 13ft 3,5lb Rod Novinka 2016

Za 1 890 Kč s DPH.
Pro registrované zákazníky ještě o 5 % levnější ! Bezkonkureční poměr ceny a výkonu. Ideální pro začínající kapraře nebo pro rybáře, kteří mají menší rozpočet, ale stále požadují kvalitu Fox.


akce, rybareniPosezónní výprodej umělých nástrah!

Využijte slevy až 72% v posezónním výprodeji nástrah pro lov dravců! V této nabídce najdete opravdu zajímavé kousky, které by neměly chybět ve Vaší výbavě!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Gammarus -Žďár nad Sázavou Gammarus -Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou, Nádražní 464