MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Mekongský sumec v ohrožení

Kategorie: Všeobecné

Světový fond divočiny (WWF) vydal zprávu, ve které deklaruje možné ohrožení populace velkého mekongského sumce, respektive všech 4 druhů vyskytujících se v daném povodí. Na vině jsou plánované změny přírodního řádu řeky, konkrétně stavba vodních elektráren a jejich záchytných přehrad. Vedoucí programu ochrany mekongského sumce sdělil, že ryby této velikosti nebudou schopny proplavat rybími přechody a dojde tak k vážnému narušení jejich života. Stavba přehrad rovněž změní systém sedimentace, která je pro mekongské sumce důležitá z hlediska potravy.

http://www.worldfishingtoday.com/news/default.asp?n​yId=5975

 

Mr.Stick - ®, 8.8.2010

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového (všeobecné)
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSada pouzder Carp Premium 205cm

Za 2 019 Kč s DPH.
Dodáme do 24 hodin a bez poštovného.Luxusní sada kaprařských obalů.Obsahuje polstrovaný obal na dvoudílné pruty s navijáky, vybavený řadou kapes na příslušenství a pohodlnými popruhy pro přenášení.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Boilie Carptrack ELITE 1kg akce!

Za 399 Kč s DPH.
Exkluzivní směs založená na 100% rozpustných rybích moučkách, obrovském množství skvělých rozpustných atraktorů a spousta dalších lahůdek je doplněna tím nejlepším z řady tekutých složek : esencí Elite, Carptrack Liquid Aminem a několika tajnými složkami.


Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.