MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Fúze ČMKS a CC

Kategorie: Všeobecné

V sobotu 29. května 2010 se Českomoravský kaprařský spolek a Carp Club dohodli na vzájemné spolupráci v oblasti prosazování zásad sportovního rybolovu, práci s mládeží a ochrany přírody. Tato dvě samostatná sdružení si spolupráci na vlastní kůži vyzkoušela na dubnové akci Carp Rods Casting. I nadále jsou tyto subjekty individuálními organizacemi, s tím že již letos se obě organizace budou podílet na přípravách a realizacích akcí. Věříme, že spojení těchto dvou organizací je základem pro budoucí spolupráci s dalšími organizacemi a svazy.

 

Martin M. - ®, 1.6.2010

Diskuse k bleskovce

N Fery - ® Ne 6.6.2010 18:46:59
Kocháč >> jo aha..já právě věděl,že nejsi členem ani jednoho..dík za upřesnění..
N Kocháč - ® Ne 6.6.2010 18:40:07
Fery >> Zdarec, jen to trochu upřesním. Nedošlo ke sloučení, ale k dohodě o spolupráci. Třeba tento rok bude Tovačov pořádat spolek s CC dohromady.
No a k otázce, já a Michal Kindl jsme na schůzi na Ostrově vstoupili zpět mezi řádné členy spolku a rovnou vypsali i přihlášky do Carp clubu :o)
N Fery - ® Ne 6.6.2010 18:28:20
Mrknato >> cituji "K bodu1) pokud by ostatní rybáři věděli, že vyhlášením K70 na revíru je nutno současně omezit množství násaďáků, názor by změnili okamžitě. Neví to."..
..děláš z ostatních rybářů hlupáky..já jsem fakt rád,že jsem jebnutej,tak jak jsem z kaprařiny,protože kdyby mě jeblo z experimentální plavané,tak to bych si to šel rovnou hodit..
N Mrknato - ® Ne 6.6.2010 18:15:52
Fery >> Já myslím, že ti s tý kaprařiny už úplně jeblo. Vznesl jsem dotaz na Kocháče a on mně odpověděl. Problémy hledáš ty. Pokud tě se*u tak, že až do běla, tak se na mě vys*r. Takhle to pochopíš?
N Fery - ® Ne 6.6.2010 15:59:08
Kocháč >> ty jsi členem některých z těchto dvou združení?..jinak já si myslím,že sloučení je jen dobře a v zájmu věci..
N Fery - ® Ne 6.6.2010 15:58:11
Mrknato >> přijde mi,že jsi papežštější než papež.."rybáři nevědí,ale já vím"..pokud si někde něco odhlasují,tak co tě sere?..je to přesně podle stanov,tak v čem je problém?..že jsou všichni hloupí,jenty ty jsi chtrý?..jen ty víš co pálí svazový rybolov?
N Petr Havlíček - ® St 2.6.2010 10:05:28
Jako zakládající člen Carp clubu jsem s touto fúzí souhlasil a co to přinese dobrého pro oba spolky ukáže přeci jenom čas.
N Kocháč - ® St 2.6.2010 9:58:44
Mrknato >> K těm dodatkům k bodům. Hele já ti rozumím a nejsem schopen napsat nic víc než jen to, že cílem těchto sdužení je udělat to nesobecky a s rozumem. A ten hlas co mají to přenese dál, třeba to kapraři pochopí nebo aspoń většina :o)))
N Kocháč - ® St 2.6.2010 9:22:57
Mrknato >> nemáš pravdu. Mluvíš o kaprařině x let staré. Dneska je to všechno trochu jinak. I ta kaprařina zaznamenala posun a troufám si říct, že z tvého úhlu pohledu k lepšímu, jen o tom nevíš a za bernou minci bereš kaprařinu x let starou se svým heslem Kapra všude hodně a velkého a hájeného.
N Mrknato - ® St 2.6.2010 9:08:46
Ivo >> Jistě že mě to pálí. a řeknu ti, proč to nepálí vostré kapraře. Jeden den na vostrém nerevíru přijde vostrého na cca 600,-Kč. 100 dní, které mohou otřást jeho světem 60000,-Kč. Tato cena obsahuje cíle, které se vostří snaží prosadit i na revírech, protože tam 100 dní přijde bratru na 1500,- se vším všudy. Pokud se způsob a manýry moderní kaprařiny rozšíří na většinu revírů a o tom nepochybuji, pak cena této rybařiny stoupne, fabuluji, někde ke 3000,-Kč, ale původní druhy s toho nebudou mít ani korunu.
Je to jako pohled na bojiště. Generálové vidí vítězné šiky a hrdiny, ale vojáci v poli ty mrtvé a zraněné.....

[ Vstoupit do diskuse - 30 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareni30% SLEVA! Sezóní výprodej!

Výborně vyvážená matchka, určená pro celodenní lov. Vynikající plavačkový model určený pro náročné. Nyní 30 % SLEVA NA DÉLKU 390!


akce, rybareniCHUB - trekingová obuv Field Boots

Za 2 699 Kč s DPH.
VANTAGE FIELD BOOT Pohodlné, moderní a voděodolné vysoké boty pro rybáře požadující kvalitu a funkčnost. - Komfortní zateplené boty vhodné i do chladnějšího počasí - Robustní protiskluzová podrážka - Voděodolnost do 4 hodin


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské Centrum Olomouc Rybářské Centrum Olomouc

Olomouc, Pasteurova 8a