MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Desítky leklých ryb zapáchaly na hrázi hořovického rybníku

Kategorie: Všeobecné

http://berounsky.denik.cz/zpravy_region/ber20091006​ryby.html

 

Lister. - ®, 6.10.2009

Diskuse k bleskovce

N Radža - ® Čt 15.10.2009 23:48:00
Je to škoda, ale my už stím bohužel nic neuděláme. Akorád se tady můžem hádat. Byl sem dvakrát v lovící četě na rybárně a vím na vlastní kůži, že to není sranda a nějaké ryby prostě zahynou. Vždy jsem chytil takový rybník, že se nám utvořili dvě louže a nešlo to pořádně bohužel slovit. Ty ryby se měli slovit hned aby to tam nekvasilo to je pravda, ale myslím si, že to není naschvál
N Beebo - ® Čt 15.10.2009 23:40:20
nevěřím, že to někdo udělal schválně, vždycky při výlovu pár ryb uhyne, občas ji zašlápneš do bláta, nebo zůstanou v loužích, kam se přes bahno nedostaneš. Kdo chodí lovit rybníky, ví o čem mluvím. Ostatní názory mi připadají jako výkřiky "zelených", kteří se přivazují ke stromům, ale bez elektřiny, mobilu a dalších vymožeností by se neobešli. Samozřejmě, že pokud někdo nechá uhynout ryby schválně nebo z nedbalosti, dopouští se trestuhodného činu.
N Malda512 - ® Pá 9.10.2009 13:29:44
Regress >> Víš to bode tím že píšeš stále mimo mísu.
N Regress - ® Pá 9.10.2009 13:17:54
Malda512 >> To máš pravdu, že to nikam nevede. Bohužel. A ten komu to nedochází nejsem já. Já si umím po sobě přečíst co jsem napsal a netočím se jak korouhvička :-))
N Malda512 - ® Pá 9.10.2009 13:12:04
Regress >> Po boji je každý generál že?
Nechat zdechnout 70 kaprů je velmi profesionální přístup.. To udělá jen velmi inetligentní člověk. A pak je nechat hnít u břehu je ještě lepší. Tobě to asi moc nedochází. Jen je obhajuj, ale přál bych ti aby ses měl možnost něčeho podobného zůčastnit ty. pak bych byl zvědavej jak bys reagoval. Už to nebudu s tebou dále rozebírat protože je to tlachání které nikam nevede a nic nevyřeší.
N Regress - ® Pá 9.10.2009 12:35:25
Malda512 >> Každý podobný uhyn je tragedie.Pokud to někdo udělal schválně tak je to bezmozek. Škoda každé mrtvé ryby.Jedná se o neprofesionální přístup .

To jsou Tvá slova. A najdi mi tam něco o úklidu :-)))))
N Malda512 - ® Pá 9.10.2009 12:31:46
Regress >> Ano hanba a ostuda. Já jsem psal že chodíme po výlovu tyto ryby bud pozbírat a nebo zlikvidovat. Abychom předešli podobné situaci. Nevím na co čekli. Až to někdo nafotí a pošle do novin. Oto mně šlo. Že byli tak leniví a dávno ty ryby neuklidili. Kdyby ty ryby posbírali hned druhý den znovu tak to takto nedopadlo.Jo a tobě příjde normální nechat 70 zdechlích kaprů se nechat rozkládat? Doba kdy začne ryba silně zapáchat je asi 3 dny. Měli na to dost času.
N Regress - ® Pá 9.10.2009 12:20:10
Malda512 >> No vidiš to, a v tom případě nechápu ten Tvůj první příspěvek, za kterej jsi byl poplácán po ramenou. O tom druhým už pak radši nemluvím. Když to shrnu, tak na jedný straně píšeš, že to nejde, a na druhý křičíš hanba jim, že to neudělali..
N Malda512 - ® Pá 9.10.2009 12:16:17
Regress >> Ono to nejde jak technicky tak ani fyzicky. Bud se hned začne dopouštět voda a nebo se jde uklízet po výlovu. Což už ,ale není tak zajímavá práce na kterou se už nikdo nejde podívat. Ale najdou se kolikrát takové ryby na které se někdy čeká až do konce výlovu. Před 4 rokama jsme našli pod břehem sumce 175cm. Nikdo jsme si ho v tom blatě nevšimli.
N Regress - ® Pá 9.10.2009 12:10:06
Malda512 >> ten úklid nevyvracím, to jsem tam i napsal, pokud si to přečteš znovu. Psáno bylo právě o tom, že slovit všechny ryby se ve spoustě případů technicky prostě nedá..

[ Vstoupit do diskuse - 20 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Prodavač - Brno

Rybářská speciálka v Brně přijme zaměstnance na pozici prodavač do oddělení kaprařina, plavaná, feeder, ostatní. Nástup únor 2017. Životopis zasílejte na e-mail info@rybarska-specialka.cz, nebo na...

ČRS sumarizace 2016

Program pro sumarizaci je na internetových stránkách www.petruvzdar.cz k dispozici. Je pro všechny územní svazy a je zdarma. Mohou vyzkoušet i zájemci z MRS nebo si jen stáhnout návod, kde jsou...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniKvalitní čluny ZICO za nejlepší cenu na trhu !

Přemýšlíte že si na sezónu pořídíte nový člun? Časově omezená nabídka kvalitních člunů ZICO za nejlepší cenu na trhu!


akce, rybareniKORDA Booster-Dip Goo

Za 420 Kč s DPH.
Korda Goo je dip, booster atraktor a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě díky němu je Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Tomas-carpio.cz Tomas-carpio.cz

nejvyšší kvalita za nejnižší ceny pro naše kapraře. výběr toho nejlepšího od fox, rod hutchinson, shimano, carp spirit, dynamite baits, ace,...